Přejít na obsah

Technické problémy a závady


losllanos1

Doporučené příspěvky

Jestli tato kontrolka nebude fungovat ani na mé Scale, tak budu jedině rád. Mám to v Octavii III FL a rosvítí se to na několika místech přístrojovky, při každém startování a občas i při jízdě přes Maxidot. Přitom, když jdu dolévat, tak se tam vejde méně než 3 litry. Takže to úspěšně ignoruji a po spotřebování tam nacpu bezmála 5 litrů. Takže kontrolka se rozsvítí, když tam mám pomalu polovinu nádržky....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mého auta jsme nějak neměli přehled o tom, kolik kapaliny zbývá (jasně, je to otázka chvilky, podívat se), ale nebyl čas :-) a tak nějak automaticky se předpokládalo, že senzor dá vědět :-) kapalina úplně došla a senzor nic. Vzhledem k tomu, že v MB proběhla i výměna panelu přístrojů a kontrola diagnostiky a elektrické instalace. Tak si říkám, co bude příště? :-(

Editováno: , autor: karkulka02
Úprava a doplnění textu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

z textu je zrejme, ze mimo toho ina vada.

mno, ja uz som si stiahol servisny navod a co sa da spravit doma si spravim. lebo 2veci reklamovane a nikam to zatial neviedlo. 

takze pazvuky a ine co sa da s na to vrhnem, ked bude teplejsie, aby som nezlamal plasty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pazvuky jsem nikdy na novým autě neřešil a do roka si všechno sedlo a byl klid, kdo to naopak řešil, měl už problém pořád, protože neustále něco rozebírat a skládat je mnohem horší, ulomený packy, poškrábaný okolí atp. samozřejmě pokud něco evidentě nedrží ve své poloze, tak to vyreklamuju.

Editováno: , autor: vormen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@vormen denne 3h pocuvat pazvuky v aute sa mi nechce. Rok cakat je  pre mna zbytocne, kedze niekto pisal, ze to je docvaknutim a staci to pozriet a podlepit. Nastastie v zime bol klud, teraz s teplom ten stlpik sa ozyva. Toro tragicky neberiem, kedze tam nie je ani airbag. I tak budem tahat kabel na kameru, tak si to nacvicim na jednej strane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak info z reklamací:

 

- obě zadní prasklá světla z výroby postupně vyměněna - pravé hned na záruku, levé po odvolání do Škoda Auto MB s odůvodněním čistě ve vztahu k zákazníkovi.

 

- další závady, tj. uvolňující se opěradlo sedadla řidiče, climatronic - pouští studený vzduch u řidiče (hlavně na dálnici) a nefunkční kontrolka nízké hladiny kapaliny do ostřikovačů, se budou řešit začátkem března. Kvůli sedadlu a diagnostice řešení na cca 3-4 dny dle info ze servisu, tak jsem zvědav.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ohledne padajiciho operadla - mate nekdo sedacky z dynamic paketu a delaji to taky? Nebo se to tyka jen tech "zakladnich sedacek"? Koukam ted na Monte Carlo a tipuju, ze konstrukce sedadel bude stejna jako u tech v dynamic paketu.

 

Tak se snazim dopatrat k tomu, zda je lepsi pockat na letni "aktualizaci" nebo do toho jit uz ted. Udajne skodovka vzdy v lete opravuje drobne neduhy pred tim, nez zacnou vyrabet dalsi modelovy rok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ, oni do fakt oj... co mohou. Mě se teď stalo - 2 roky vědí, že destičky mají špatné vlastnosti a furt je tam cpou. Nevím, jak obstojí běžný zákazník, který nikdy neslyšel o dokumentu TPI a nestrčil jim to pod nos jako já. Tipuji, že jim nakecávají vlastnost ....

  • Pozitivní 1
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Franta Novak napsal:

Ohledne padajiciho operadla - mate nekdo sedacky z dynamic paketu a delaji to taky? Nebo se to tyka jen tech "zakladnich sedacek"? Koukam ted na Monte Carlo a tipuju, ze konstrukce sedadel bude stejna jako u tech v dynamic paketu.

 

Tak se snazim dopatrat k tomu, zda je lepsi pockat na letni "aktualizaci" nebo do toho jit uz ted. Udajne skodovka vzdy v lete opravuje drobne neduhy pred tim, nez zacnou vyrabet dalsi modelovy rok.

Mám ty sportovní sedačky a od prvního nastavení v listopadu se ani nehly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 1. 3. 2020 na 22:21, Jan R. napsal:

JJ, oni do fakt oj... co mohou. Mě se teď stalo - 2 roky vědí, že destičky mají špatné vlastnosti a furt je tam cpou. Nevím, jak obstojí běžný zákazník, který nikdy neslyšel o dokumentu TPI a nestrčil jim to pod nos jako já. Tipuji, že jim nakecávají vlastnost ....

O jaké TPI k deskám se jedná?

 

Tak vidím, že se nic nového nedozvíme.

Editováno: , autor: ben06
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...