Přejít na obsah

Technické problémy a závady


losllanos1

Doporučené příspěvky

mne viditeľne aj zle osadili palubovku okolo budikov(velka medzera, ktoru som vyplnil gumou)... mam pocit ze 80% zvukov ide z miest kde sa spaja ozdobna strieborna lista z extremne lacneho plastu s palubovkou. pri prejazde vacsej nerovnosti pocujem aj A stlpik spolujazdca. 

Na druhej strane mam aj obavy ci to servis po rozobrani este viac nerozvrzga... ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslis tu listu-lapac prachu to volam, taka co deli vrchnu cast palubovjy a lacny plast? Mam inu farbu interieru, preto sa pytam. Mne aa tiez zdalo, ze to ide odtial najprv, no to sa prenasalo. Skus dat papier, ci inu makku vystuhu medzi A stlpik a palubovku. Hoc i handru. A zistis, ci nejaky pazvuk eliminujes. A nafot tu fugu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně teď v horku taky začalo něco vrzat na palubce a určitě to bude ten rámeček kolem budíků, je tam volně a má velký mezery. A když pustím klimu, tak to taky začne praskat. Pazvuky je nejlepší nechat cca rok odležet a pak teprve řešit. Na 99% to odezní samo, pokud není vyloženě něco špatně poskládaný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Martin MB napsal:

pokusim sa, len ci to bude na nahravke pocut. ?

 

před 1 hodinou, csabac napsal:

Myslis tu listu-lapac prachu to volam, taka co deli vrchnu cast palubovjy a lacny plast? Mam inu farbu interieru, preto sa pytam. Mne aa tiez zdalo, ze to ide odtial najprv, no to sa prenasalo. Skus dat papier, ci inu makku vystuhu medzi A stlpik a palubovku. Hoc i handru. A zistis, ci nejaky pazvuk eliminujes. A nafot tu fugu.

tu je ta medzera pod budikmi, je iba na jednej strane, takze tipujem ze to tak nema byt. podlozil som gumou, takže toto miesto som eliminoval ?... problém je podla mna cela ozdobna strieborna lista vid. obrazok, ktora uz na dotyk vrzga. Astlpik som podlozil gumou ale on na dotyky a rozne tlaky vobec nevydava zvuky, tak uvidíme pocas jazdy. 

IMG_20200607_184404.jpg

IMG_20200607_173135.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak sa spusti klima praska zo zaciatku aj mne nieco vo vyduchoch. Po case prestane. Ja ked idem po hrboloch zistujem ze mi zacal vrzgat aj ramcek okolo tabletu ? zadna cast je uplne volna a aj dotykom ruky zavrzga. Pocut to hlavne prejazdom cez prieceste. Ta Scala je asi fakt vychytavka v kvalite. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam kupene 7. 2019 ale mam swing mozno preto. 

Dnes som sa viezol ako prisediaci na mieste spolujazdca a sa mi zdalo ze citim pod nohami od kolesa obcas buchnutie po nerovnostiach. To som citil na Felicii ked bol cap vybity

 

Editováno: , autor: petulko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mám vyroba 2/2020 a zatím v autě nic nevrže. Od pondělní výměny rámu sedačky řidiče, kdy jsem projistotu opět nalepil na kolečko sedačky a sedačku kontrolní nálepku, se zatím sedačka nehnula  a drží. Vyměněné zadní brzdové světlo nad oknem zatím taky bez vody, tak uvidím po dnešních bouřkách, zda bude akvárko .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som dnes zastavil na kopci pred garazom u znameho a zo zadnych dvery niekde v polovice zo spodu vytiekla voda. Na mycke som nebol jedine po vcerajsom dazdi a ked som otvoril aj prave dvere vytiekla tiez voda. Takze ked budem na rovine voda bude stat vo dvetach??? Zaujimave riesenie. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Martin MB to praskání z výdechů klimy je normální, ze začátku klima chladí na plno a výdechy proudí vzduch o teplotě něco màlo nad nulou a plasty se smršťůjí. Dělá to někdy víc někdy vůbec a dělají mě to doma i klimy Daikin a Sinclair.

 

@Skodascalacng Ahoj, sedadlo tedy drží?? Už i nám začalo padat, ale až po nájezdu 3700km.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, xtrack napsal:

@Martin MB Kvalita bezesporu jde dolů, mě třeba víc zlobily vrzající madla dveří to jsme si opravili doma sami za 15.min.

Jak už jsem tady někde psal, Není to Mercedes, nebo BMW. Kámoš má novou A7 a madla dveří s přístrojovkou mu vržou docela dost a to je auto za 2,7mil.

Ahoj, tenhle argument neberu, protože už jsem řídil novou i30 1.4 T-GDI, nový Ceed 1.4i, řídil jsem dva Megany IV (1.6 Sce, 1.6 Dci). řídil jsem Peugeot 308 v dieslu a NIKDE NIC NEVRZALO ANI NA PŘTLAČENÍ NA PALUBCE ANI VE DVEŘÍCH :-) Prostě se chtělo ušetřit na izolační hmotě, která se dává pokud je něco na klipsy. Proto v mém Meganu III 2009 dosud nic nevrže, dokonce některé svazky vodičů jsou obaleny v molitanových proužcích - holt někdo myslel a nejen šetřil :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@bobanHTP Ahoj, Nojo zase?

Ono to vrzání je záludné, někdy aby to človek poznal se nestačí 1x svézt. Asi možná z dlouhodobého hlediska by to člověk třeba hodnotil jinak.

Před 10ti lety ale auto stálo nepoměrně více než dnes v přepočtu na mzdu a měl jsi poloviční výbavu, tak se některé věci dělaly kvalitněji jiné třeba nebyly vůbec.

Ale osobně spíše ocením FA plus ACC a ecall s 9ti pytly které mě možná zachrání život, než nevzrající madlo dveří. Mě by to snad ani nebavilo kdybychom si nemohli odhlučnit auto a třeba poladit ty vrzající madla? Ale já jsem petrolhead a Táňi už taky benzín a nafta s Vifem nesmrdí??

Editováno: , autor: xtrack
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No měli jsme GrandScenic, a to byl koncert, střídáme s kolegy auta na dojíždění a nepřijde mi, že by to bylo někde výrazně lepší, naopak ani horší, prostě sem tam se nějaký ten zvuk ozve. A upřímně, raději vrzající madlo, než bubnování kamenů a kapek za deště o podběhy třeba v C4 Cactus...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...