Přejít na obsah

Technické problémy a závady


losllanos1

Doporučené příspěvky

Já už jsem s rapidem vedro zažil se Sandenem a po reklamaci s Densem (o technických rozdílech jsem nic nezjistil, jen to že na densu je uveden větší objem) a opakovaně jsem se ptal na scalu jaký má kompresor.

Editováno: , autor: ben06
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tys to nepochopil, teď nikdo nepoběží a nebude hledat kompresor v autě a pak nějaký texty na něm, včetně mě, ale jak začne vedro a kompresor bude kvílet, bude tady příspěvků mrak a hned budeš vědět, že tam je Sanden :)

Editováno: , autor: vormen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pridavam tie zamlzene svetla dufam ze to mate aj vy ostatny co mate skaly . A na poslednom je ta vnutorna prasklina ono to nie je moc vidno ale je tam 

Este pripisem ze tie svetla sa normalne zarosuju skoro do polovicky a hmlovky cele len som si to neskoro vsimol a preto len take kusky 

20200227_015039.jpg

20200227_015046.jpg

20200308_124231.jpg

Editováno: , autor: losllanos1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Jan R. napsal:

Dle Etky je tam Sanden a Denso.

Takže kdo máte Sanden očekávejte problém a dobře poslouchejte projev klimy až to bude aktuální, viz. problémy u Rapidů a Fábií na zdejším foru, kde nikdo nerozlišoval manuál a klimatronik.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, csabac napsal:

tak zajtra: spojka, sos, operadlo, naraznik vs 5.te dvere. Ak sa spojka potvrdi mam narok na nahradne auto. Ziadne mi nedaju ale, lebo nemaju. Parada. Zvuk spojky neviem nahrat, video je velke. Klepe na volnobehu po vypusteni pedalu 2x z 3pokusov

20200310_202552.jpg

Nahrát na Youtube a vložit link

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Jan R. Zajtra po servise to spracujem. Rano im beriem auto i videa a foto so zvukmi a vadami. Povodne som uz chcel vydrzat do garancky, ale ta spojka to prekazila. 

Je to inak klepavy zvuk podobny hydrodvihatkam ako ked klepu. Pocujem ho na volnobehu a vytlacenim spojky, resp. zaradenim rychlosti prestane klepat. Neklepe to vzdy. Niekedy je bez klepotu. Cca z 10 polusov dnes 7x klepala.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Auto ostalo tam, poobede daju vediet. Ak ostava, mam narok na auto a po mensej diskusii, ze nemaju, sme sa dohodli, ze teda nieco stiahnu. Ale to az potom, co som pozadoval v pripade naroku preplatit auto z pozicovne  a riesit to cez importera. Momentalne mam nahradne auto na hanbu skodovky z opla a zadarmo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...