Přejít na obsah

Technické problémy a závady


losllanos1

Doporučené příspěvky

Takže teraz som nalial do plna kvapalinu v meste musim 4x pritiahnut packu pokial vystriekne trochu vyzsie ako spodna hrana okna a az 5 pritiahnutie striekne naplno. 

To iste mi robi aj mimo mesta pri rychlosti 80. Je to cele zle lebo ak netaham packu rychlo stierace zotru aj 2x nasucho. Je to smutne setrenie zajtra idem zavolat najblizsi servis ci to je normalne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja packu pritiahnem pustim a zas pritiahnem pustim a dookola. Na pevno drzat som neskusal. Na Felicii pritiahnem pustim 1x a mam plny strik :) . 

No volal som do Skoda servisu a servisak mi vrvael, ze malo by hned strieknut vodu ale nebol si isty ze mam prist do servisu nech sa na to pozru technici. Volal som iny servis mne najblizsi tak uz tam bola len asistentka a mam zavolat zajtra .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, csabac napsal:

Fotka je z pod uhla inak ciary su za rovno. Mam to na odsledovanie o kolko sa otoci a rozladi za jazdy operadlo. 

20191024_162401.jpg

Ano, s tím souhlasím. Autem jezdím jen já a každý den si to musím upravit. Co jsem četla, tak je nás takových víc. Přitom máme v rodině dvě Scaly a u druhé jsme tento problém nevypozorovali. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, ze ma bolela sija a nacahoval sa po par jazdach za volantom. Najprv som si myslel, ze si neviem zvyknut na sedacky. No potom sim zacal doladovat za jazdy a zistil som, ze rano operadlo opiera chrbat viac, citim silnejsi tlak z neho, ako pri jazde cestou domov ak nedoladim pocas jazdy. A tak ma napadlo to, ze ten mechanizmus je spojeny s koleckom a ak sa uvolnuje, musi sa tocit i ono. A vcera ako som triasol tym operadlom, doslova sa to tocilo pred ocami. Az nechut som chytil z toho, ked som to videl. Ze simply clever. Myslim, ze ak by bol na packu, kde su vymedzene zapadky, tak to nikdy nepovoly. A nie pri mojich 75kg aby sa to rozhegalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toto by sa nemalo stavat ani v citigo, ci fabii, nie v aute s vyssou vybavou co chce byt medzi htb na spici. Ako nechapem jednu vec, ked to testovali, to nik nevidel? Ci to odbijeme zazracnou vetou v navode, noze sa rozladovat? Ako po 20km viac ako 1cm. A co pri ceste na dovolenku, kym tam pridem budem v polohe lezmej ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok, sorry za zahltenie tych stran. zalozim novu temu pre zavady.

chaosrx, v tvojom pripade by som to vyuzil pri preberani vozidla, ze by som si vsetko pekne skontroloval a. lebo kym ho neprevezmes mas lepsiu vyjednavaciu poziciu ohladom nekvalitneho spracovania a jej odstranovania. prave preto je pre mna to forum dobre, ze sa tu zdielaju info, ktore v casaku, ci na nete nie su. to ze co sa popise o autach, alebo aka novinka je to su tie veci, ktore su dostupne pre kazdeho, ale tie ktore ukaze az prax nikde inde ako tu sa nezverejnuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Volal som do servisu Skoda a ked som povedal znacku hned mi oznamil ze je zvolavacia akcia na preintalovanie softveru a ze hned sa pozru aj na stierace lebo podla neho by nemali ist na sucho stierace a az na 4 krat vystrieknut voda, ale ze sa pozru pri aktualizacii takze 31.10 tam som objednany . 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, slovacik napsal:

Volal som do servisu Skoda a ked som povedal znacku hned mi oznamil ze je zvolavacia akcia na preintalovanie softveru a ze hned sa pozru aj na stierace lebo podla neho by nemali ist na sucho stierace a az na 4 krat vystrieknut voda, ale ze sa pozru pri aktualizacii takze 31.10 tam som objednany . 

Já jsem byla v servisu minulý pátek. 

IMG_20191025_103901.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...