Jump to content
csabac

Technické problémy a závady

Recommended Posts

@Rapid1.0 viem, chce som tym povedat. ze TDI ma tiez ine rozmery. takze to bude najskor vyrobcom a zosuladenim materialov kotuc/platnicka.

Jedlaa, vormen, máme stejný auta a mě občas brzdy taky pískají a to ve stejné situaci jakou Jedlaa popsal. Momentálně najeto 6 500km..Z práce do práce po městě brzda-plyn, takže šetřením brzd to nebude..

Osobně neřeším, ale dělá nám to všem, takže asi to náhoda úplně není

Taky se připojím - Scala litrové tsi 85kW a brzdy taky kvílí při pomalejším dobržďování

POZICE 5. DVEŘÍ: Tak auto ze servisu doma. Když jsem tam volal kvůli vyzvednutí, tak technik, který měl auto na starosti tam nebyl a mluvil jsem s jeho kolegou. Říkal, že z ŠA došlo info, že tolerance jsou  3-4mm, takže bohužel s tím nejde nic moc dělat. Takže trošku rozhořčený s představou že se na to nešáhlo jsem řekl, že si tedy přijedu pro auto.

NAŠTĚSTÍ při předávce bylo jasný, že si s tím úspěšně hráli - distance na obou stranách je prakticky konstantní a liší se cca o 0,5mm. Hnuto bylo i s nárazníkem, kde zmizel ten lehký zoubek na přechodu. Cca 1,5 mm schod zůstal na přechodu světel, ale to je patrné pouze při větším zkoumání. Za mě ve výsledku spokojenost.

• Thanks 1

Nepytal si sa ako a kde sa to da stelovat? Ak na pantoch bolo by vidiet stopy po poskodenej farbe.  

Vo vysledku mame auto - nepodarok :) je hanbou ak mame tu take problemy s novym autom. Ale este je OK ked su v servise prijemny technici horsie je ked natrafi clovek na magora a s tym sa neda hnut. 

Dnes jsem si vsiml, ze vnitrni strana strechy u kufru neni cela souvisle lakova.  Kraje jsou vic a ve stredu jen par kapek. Kdyz je kufr zavrenej nebo otevrenej, tak to neni videt. Musi byt v mezipoloze a pak je to videt z boku. Myslel jsem, ze je to prach, ale po prejeti prstem po te plose to slo poznat. Naposledy jsem tohle videl na Felicii z roku 96, kde to teda po 8 letech rezlo. Nepredpokladam, ze je to jen muj kousek, kdyz to lakuji stroje. Neslo to vyfotit, ale pro predstavu, kde hledat, davam fotku. 

48144C9A-9436-4E5B-A567-7462105CE77C.jpeg