Přejít na obsah

Technické problémy a závady


losllanos1

Doporučené příspěvky

před 14 minutami, RDsales napsal:

prvni položka

received_659374821574217.jpeg

Adaptivní světla - tj. světla která se natáčí, fungují pouze když je přepínač světel v auto.

Je to i uvedeno v návodu:

"Full LED přední světlomety - Pokud je spínač světel v poloze AUTO , světlomety zaji-šťují co nejlepší světelnou stopu před vozem."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Katalog i návod jsem v popisu funkce LED světel velmi vágní, podle toho názvu adaptivní bych čekal, že se paprsek světel vypínáním modulů bude minimálně natáčet do zatáček. Stejně se tato funkce včetně vykrývání protijedoucích vozidel jmenuje u Superbu a Tiguana. Tak nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U full LED se prave nic nenaklapi. Vsechny diody jsou staticky v pevne poloze a meni se plynule regulace jednotlivych diod. Prepina se z nekolika modu na zaklade vstupnich hodnot, meni se osvetleni kraje, intenzita, geometrie a to vsechno jen elektronicky a ne mechanicky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@vormen a to je to dynamicke prisvecovanie. ze vypne a zapne diodu, co prisvecuje zakrutu.

 

to ze svetla osciluju, aby neoslnovali je automatick regulacia vysky, ktora u full led je a to sa vypnut neda. proste ak by sa nalozilo auto a ide to vypnut, tak by sa to nejak neregulovalo. a ina regulacia ako automatika u full nie je. vecer pojdem zajazdit a zistim co to spravi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

k tem sedackam at nepokracuju v offtopicu vedle: dlouho jsem si myslel ze v mem aute ten problem neni. ale je. jen se to nejvic projevuje kdyz je sedadlo nastaveno do vyrazne kolme polohy pak se to dostane do nejake pozice kde uz to nepada nebo jen vyrazne pomalu. ale na zacatku jsem udelal otoceni toho kolecka skoro 180 stupnu behem 5*20km jizdy. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja jsem zatim vyckaval protoze jsem jeste u nikoho nevidel reseni. semtam vymenili ram sedacky nekomu v nemecku mozna celou sedacku...ale ve finale myslim stejne vsichni psali ze ten problem maji stale. takze jsem nesel do toho abych travil cas v servisu, nechat si rypat do sedadla aby jeste nedojebali nejake vyhrivani nebo neco jineho :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cez tyzden mi pisal u dalsi clen zo SR, co to reklamuje. Ja to beriem zase, no stale som nespravil video, kedze som na HO a nejazdim vela. Chcem ale buduci tyzden vypracovat podklady. Inak ti co ste zo SR, v zakone je paragraf (doplnim), ktory plati len u nas a na zaklade neho sa da uplatnit posudok na vrub predavajuceho do 1.roka. kazdopadne teraz, chcem uz na 100% mat videa, spravim i za jazdy, paskou nalepeny stary mobil oproti kolecku na stlpik a budem tvrdo reklamovat. Ja som inak za, ze mozme podat spolocny podnet na importera i ŠA cesku priamu podporu, s tym, ze ak nemaju este vyriesene sedanky, tak nech sa aspon vyjadria s potvrdia to, ze vymenia, ak to bude vyriesene. Takze, ten ktk ten problem ma a je ochotny to riesit, nech porobi videa a podkladovy material pre reklamaciu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Přátelé, nemusí tady psát jen @csabac???

Při instlaci odhlučnění jsem se  samozřejmě nasral.

 

Takto Škodovka utahuje šrouby na levém předním světle.

Lze dotáhnout rozumějte DODĚLAT z vrchu po otevření kapoty, tak si to kluci omrkněte ať ten šroubek nevypadne za jízdy a neuvolní se vám světlo.

 

Hned jsem jim to poslal na podporu, jestli jsem si koupil Scalu Style nebo Scalu DoDo a ti ze Škdovky co sem lozí a machrují tady každý rok s novým služebním autem které vám MY zákazníci PLATÍME zamyslete se nad sebou a firmou ve které děláte a místo machrování na SKODAHOME radši vymýšlejte zlepšováky rozumějte KAIZENY jak udržet a zlepšit kvalitu!!!

Myslím mluvím za 90% majitelů Škodovek!

20200507_142110.jpg

20200507_142101.jpg

Editováno: , autor: xtrack
  • Díky 1
  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@petulko vyvediem ta z omylu. To, ze kolecko sa toci pol zubku dolava, doprava, podla SA a manualu chyba nie je. To je ta vola v kolecku. Tu som ja na videu deklarocal a tu akceptujem. U skody je to proste tak. Musis na videu ciarku na koliesku a ciarku na sedadle zarovnat tak, ze bude kolecko v jrajnej polohe v smere sklapania i z volou co pises. A to je 0 va poloha.  Chyba je az to, ked z tejto polohy, co je ta krajna fixna sa pohne koliesko a znova sa posunie. Az vtedy zabera sklapabie, resp. uvolnovanie operadla. To musis reklamovat, to je vada a nie je ani v manuale.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už jsem si myslel, že se mi problémy s vodou ve světlech apod. vyhnuly, tak asi nevyhnuly :

1493673587_zamlzenesvetlo.thumb.jpg.d685d701d835ea0bd781f8cd4a7a7efa.jpg

Zadní levé odrazky s mlhovým světlem po dnešním mytí. Je zajímavé, že po předchozích mytích to zůstalo suché…

Uvidím co to bude dělat, nicméně časem asi zase do servisu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...