Přejít na obsah

Technické problémy a závady


losllanos1

Doporučené příspěvky

@vormen ani jedna skladovka ambition v CR nemala automaticku klimu, co bola podmienka.chcel som ambition SR  s full led s ked to nacenili v SR, tak som nechapal. Style ma vysla o 2,5t eur menej v CR ako u nas ambition s full led po zlave od predajcu. Asi tolko. Inak ta ambition nema ani ten spojler hore s plastu, takze zistujem, ze je daleko praktickejsia i pre nosic bajkov co mam ☹ co uz, najblizsie viem, ze treba pozret i dvere dosledne 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak odrazka po 6h hodinách stání ve stínu vypadá takto - zdá se, že se voda odpařuje:

608661558_zamlzenesvetlopo6h.thumb.jpg.8fe681ecb2f0bb102b01a5e77cb2b771.jpg

 

Těsně po umytí to vypadalo takto:

843629979_zamlzenesvetlopoumyti.thumb.jpg.3808d461d049a833ee4b39e8b8dca484.jpg

Takže asi napíšu na Škodu co s tím, než to nechávat hned několik dní stát v servisu. V návodu je zmíněné mlžení světlometů, tady to mlžení má trošku jiný charakter....

@csabac Pořádně zkus pls vywapovat levou odrazku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@vormen jasne, ze mam. Auto ma sluzit mne, nie je autu. Bol som vcera na zaplatenej polnacke.Zial kupa noveho auta mi priniesla viac problemov, ako stare auto. To som predal z obavy, ze to zacne postupne pytat peniaze s navstevy servisu. Co mam info, lamu sa uchty v brzdovom, tak uvidime ci to nezacne casom i u ambition.

 

Ale, sedadlo sa mi zaseklo ??? poslednych 50km nevykazalo ziadne sklopenie operadla. Ale to bude tym, ze chystam reklamacku, tak sa brani. 

Editováno: , autor: csabac
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Michal T. po dnešním mytí mám v mlhovce kapky vody, bylo to už kdysi po dešti, takže mytí na to mít vliv mít moc nebude,zítra nafotím. Tak si říkám, že s reklamací počkám, až ŠA vymyslí nový díl.

Zeptám se Michale, opěradlo sedačky řidiče se Ti samovolně nesklápí, nebo máš elektriku?

@Skodascalacng na 3tí brzdové je skutečně  TPI jak píše kolega Csabac, údajně s tím nemá problém pouze Scala s Emotion paketem, tam je to jinak řešené, u mě teda zatím OK.

@csabac OT: po chemické bezkontaktní myčce NIKDY nepoužívej silikonovou stěrku ani mikrovláknovou útěrku, na laku zůstane film bordelu a poškrábeš si lak, pokud jsi teda nemyl ručně rukavicí z ovčí vlny nebo mikrovlákna.??

Ale fakt OT tak pls nepokračujme?

Editováno: , autor: xtrack
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@xtrack co myslis pod chemickou? Aktivnu penu? Ja pouzivam bez tlaku oplach s uvolnovacom  necistot, potom som dal sfuknut vodou a potom tepla voda s mikropraskom. Berie vsetko, mozno i lak casom ? a potom demivoda na koniec. Tie mikroskrabance zatial nevidim, ale kedze jazdim i po polnych cestach na ryby, ja sa tomu casom bez tak nevyhnem :) pred predajom vycistim, navoskujem ako predchodcu ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@xtrack Tak to už jsme tři s mokrou mlhovkou. A to ten člověk, u kterého jsem to viděl jako první, tam má akvárko a voda prý zůstává. Já mrknu za chvíli do garáže co to udělalo po noci...

Už jsem to poslal i s fotodokumentací na ŠA, tak uvidíme co přijde za info. Třeba napíšou, že nejsem první a ví se o tom a bude pro to jasné řešení které urychlí servis :)

 

Sedadlo - poloha hlavy vůči vnitřnímu zrcátku je stále stejná, takže asi drží - mám klasiku a kůži/Suedii. Ale materiál na to asi mít vliv nebude.

Madla dveří - jestli budeš řešit v servisu, jsem zvědav na jejich řešení. Jak je teplo, tak i to vystříkané madlo tlumícím sprejem si při prvním úchopu dá lehký vrz a pak už je docela zticha, tedy oproti tomu, co předvádělo předtím. Takže řešení tak na 90%. Zkoušel jsem plastomadla v Caddy (MR 2017/2018 tuším) a ty jsou třeba napohodu tichá snad při všech teplotách.

 

Jinak včerejší wapka ukázala, že po samodomo seřízení dorazů 5. dveří víko kufru opět těsní a žádná voda za gumou u zámku nebyla.

Editováno: , autor: Michal T.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A sme doma. 3. brzdove je z vnutra zase orosene. Zatial jemne, ale uz to zacina. 

3tyzdne presli  od vymeny.

Neskutocny smejd to je.

 

Ako po tomto si dovolim napisat moj nazor.

My v skode nic nikdy nevyreklamujeme k uspechu. Lebo ked to zhrniem, zo vsetkych vad jedine SOS vymenu riadiacej dotiahli do uspesneho konca.

Vsetky ostatne vady proste sa objavili znova. Takze skodovka ma absolutne nekvalitne diely, dodavatelov a zjavne im je to jedno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...