Přejít na obsah

Kodiaq - dodatočne RDKS


Alan_kodiaq

Doporučené příspěvky

Většinou když se něco originál dodělává, vyjde to dráž než z výroby. Ale určitě by to mělo jít dodělat (i neorigo), viděl jsem i Octávie, které to měly. Jen se zeptám jestli to nutně potřebuješ? Já mám kodiaqa bez toho, letos jsem měl 2x defekt a vždycky mě systém v čas upozornil, jednou jsem to pak před opravou měřil a byl tam pokles 0,3 MPa, takže systém přes ABS funguje. Já osobně bych RDKS nechtěl, vidím to u jiných značek co používají aktivní senzory (dojde baterie, která se ve většině případů nedá vyměnit - cena senzoru cca litr a nutnost spárování nového, v zimě když se mění tlak v pneu a je to "na hraně" systém už hlásí defekt, po zahřátí pneu je to OK ...) Nevím, přijde mi, že je více záporů než kladů i když je to věc názorů a chápu, že někdo má radost, když vidí na displeji hodnoty tlaku pneu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Bolo vysvetlené, že sa to ekonomicky neoplatí, ale otázku opäť dám aj ja, je to možné, prípadne, čo všetko je potrebné?

Disky s ventilkami na priame meranie tlaku v pneu ( origo Škoda ) mám, vozidlo má z výroby jednotku podľa PR čísla 7K1 (údajne vozidlá s RDKS majú jednotku 7K3).

Už to niekto reálne menil - dorábal - aktivoval ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...