Přejít na obsah

Škubaní motoru


Martin04CZ

Doporučené příspěvky

Zdravím, už nějakou dobu mě trápí jeden problém, nejvíc je to znát na zařazeném kvaltu 1, když plyn povolím a pak ho hned přidám tak auto začne strašně cukat, zkusil jsem snad už všechno, svíčky, lambda sondu, zapalovací kabely, rozdělovač, vyčištění klapky a nic problém neřeší (diagnostika ukázala jen vadnou lambda sondu), další problém je ten, že mě občas pedál plynu začne jemně kopat do nohy (třeba to s tím má co dočinění, ale myslím spíš, že ne), když se tam měnil rozdělovač tak otáčky ve volnoběhu lítaly až ku 1500 otáčkám a šly i na 200 div to nechcíplo, pak jsem rozdělovač trochu posunul v ose a otáčky se zase ustálily, teď když na volnoběhu přidám plyn tak po tom co to padne zase na 900 otáček tak se to samo zvedne na 1000 a pak zase zpátky na 900 kde to už zůstane. (viz. video + video toho cukání, snad to z toho je trochu poznat) 

Editováno: , autor: Martin04CZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...