Přejít na obsah

Samolepka RoomsterClub.com


ntr23

Doporučené příspěvky

NTR: Diky za ochotu. :) Vidis, vdaka mojim fotkam ti mozno aj zvysim pocet zakaziek. ;) Vyzera to fakt pekne. Som zatial velmi spokojny.

Ten roomsterclub.com som nalepil malinko mimo stredu....zle som si vypocital stred toho svetla...ale je to len minimalne vidiet. Ten RomanKo by uz mal byt v strede. ;)

Kadli: Diiiky...nedufal som ze NTR bude taky ochotny...myslel som ze to bude vacsi problem. Ale je to super chalan (ci muz)! :)

Blacky: Diky! Dllllho som premyslal...moj vlastny napad...ked som tu samolepku stale prikladal po celej zadnej casti az som prisiel na toto... :) A je dobre viditelne...lepsie ako SPZ. V predu to mam roomsterclub.com nalepene na SPZ. Foto nedavam...uz viacej luidi to tak urcite ma... Meno mam len v zadu na SPZ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NTR: Diky za ochotu. :) Vidis, vdaka mojim fotkam ti mozno aj zvysim pocet zakaziek. ;) Vyzera to fakt pekne. Som zatial velmi spokojny.

Ten roomsterclub.com som nalepil malinko mimo stredu....zle som si vypocital stred toho svetla...ale je to len minimalne vidiet. Ten RomanKo by uz mal byt v strede. ;)

Kadli: Diiiky...nedufal som ze NTR bude taky ochotny...myslel som ze to bude vacsi problem. Ale je to super chalan (ci muz)! :)

Blacky: Diky! Dllllho som premyslal...moj vlastny napad...ked som tu samolepku stale prikladal po celej zadnej casti az som prisiel na toto... :) A je dobre viditelne...lepsie ako SPZ. V predu to mam roomsterclub.com nalepene na SPZ. Foto nedavam...uz viacej luidi to tak urcite ma... Meno mam len v zadu na SPZ.

Mi o zakázky nejde, já z toho nic nemám. Mám svou práci, která mě živí. Tohle jsem si původně udělal pro sebe a když už byl rozjetý roomsterclub, tak proč to nenabídnout i jiným. Spíše na to nemám moc čas a někdey je mi trapné že musí zájemce čekat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Romanko: Je to hezký, dobrej nápad s tím jménem.

To ntr23: Bylo by možno taky vyrobit moje jméno? předpoklad je nalepení na pravou stranu zadního okna pod stěrač, z venku - mám folie. Ve stříbrné barvě. Předem děkuju moc.

Vyrobit jde cokoliv. Problém je že Roomster ani Fabia neexistuje ve fontu. Je to předělaný font, takže v podstatě každé písmenko, které ještě nemám se musí ručně nakreslit.

ntr: ako vyrabas tie nalepky ? text vyrezavas alebo je to farba ...?

Nakreslím co je třeba vyřezat a pak to předám firmě. Vyřeže to plotr z fólie. Nejmenší řezací plotr stojí asi 30 000, takže nemá smysl si kupovat vlastní. Fólie jsou ve spoustě barev. Tím že to plotr vyřeže to ještě nekončí. Písmenka se musí vyloupat od té části fólie, která není potřebná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mozno budu aj dalsi ..

precitajte si toto.. a najma tu diskusiu po jej precitani mam pocit ze somsi kupil ..odpad ... aspon podal tych co tam inteligenti priespievaju

http://lexa.blog.sme.sk/c/110766/Skoda-Roo...r-prekvapi.html

P.S tohoto chlapika poznam .. pracovne .. a vobec by ma neprekvapilo keby siel do roma aj on ...

Mihoko ... ROOMSTER COMMANDO . sa snazis vytvarat :o tym parkovanim

Editováno: , autor: LUKY-007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mozno budu aj dalsi ..

precitajte si toto.. a najma tu diskusiu po jej precitani mam pocit ze somsi kupil ..odpad ... aspon podal tych co tam inteligenti priespievaju

http://lexa.blog.sme.sk/c/110766/Skoda-Roo...r-prekvapi.html

P.S tohoto chlapika poznam .. pracovne .. a vobec by ma neprekvapilo keby siel do roma aj on ...

Mihoko ... ROOMSTER COMMANDO . sa snazis vytvarat :o tym parkovanim

To si nevsimaj.Take reakcie som cital napriklad aj ja prv nez som kupil Roomstra,a po pravde som mu moc neveril.Ale ked som dostal do ruk predvadzacku na tyzden,tak ma Roomster dostal na celej ciare.A to si fakt nemam problem kupit hociake ine aj drahsie auto.Faktom vsak je ze v takych diskusiach sa vzdy zidu len odporcovia a este k tomu vedu cisto teoreticke kecy o nicom pòdla obrazku a co povedal kamarat.Pripocitaj si k tomu slovensko cesku naturu osomrat vsetko co je domace a vsetko zahranicne je lepsie a mas vysledok kazdej diskusie vopred jasne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono je to dnes hrozne "in", nadávať na Škodu. Veľká väčšina našich zadubených hejslováckych spoluobčanov si radšej kúpi v bazáre pozliepané črepy Made In France, Germany, Italy či Japan, než by mali kúpiť "obyčajnú" Fabiu alebo Octaviu, pretože Škoda sa stále považuje za domácu značku. A ešte s hrdosťou priznajú, že chceli "zahraničné" auto, lebo Favorit či Felíciu už mali a že veď susedia od naproti majú Peugeot a to je super auto. Nevadí, že je to 405 či Sierra z roku 2 prnl, ale je to zahraničné auto. Prípadne to zaklincujú pre nich dôležitým argumentom, že sa chcú odlišovať, alebo vytiahnú argument, že škodovky sú škaredé autá - na otázku, či budú sedieť na lavičke pred domom a pozerať sa dlhé hodiny na svoje auto, odpovedia "ale veď čo povedia susedia". Proste typické malomeštiactvo... Takýto ľudia sú jedine na smiech.

Najhorší sú takí, ktorí za najlepší výrobok pod slnkom považujú ten, ktorý im stojí pred domom alebo v garáži - všetko ostatné je shit, len ich auto je uberauto. Veď si stačí pozrieť fóra iných značiek... Keď som sa na forďáckom fóre sťažoval, že gumená rohož do kufra Focusu (cena 3300 Sk) či predný znak Ford (cena 1400 Sk) je niekoľkokrát drahšia, ako stoja tieto veci pre Fabiu, dobre že ma nezožrali, ako ma vôbec môže napadnúť zrovnávať Focus a Fabiu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono je to dnes hrozne "in", nadávať na Škodu. Veľká väčšina našich zadubených hejslováckych spoluobčanov si radšej kúpi v bazáre pozliepané črepy Made In France, Germany, Italy či Japan, než by mali kúpiť "obyčajnú" Fabiu alebo Octaviu, pretože Škoda sa stále považuje za domácu značku. A ešte s hrdosťou priznajú, že chceli "zahraničné" auto, lebo Favorit či Felíciu už mali a že veď susedia od naproti majú Peugeot a to je super auto. Nevadí, že je to 405 či Sierra z roku 2 prnl, ale je to zahraničné auto. Prípadne to zaklincujú pre nich dôležitým argumentom, že sa chcú odlišovať, alebo vytiahnú argument, že škodovky sú škaredé autá - na otázku, či budú sedieť na lavičke pred domom a pozerať sa dlhé hodiny na svoje auto, odpovedia "ale veď čo povedia susedia". Proste typické malomeštiactvo... Takýto ľudia sú jedine na smiech.

Najhorší sú takí, ktorí za najlepší výrobok pod slnkom považujú ten, ktorý im stojí pred domom alebo v garáži - všetko ostatné je shit, len ich auto je uberauto. Veď si stačí pozrieť fóra iných značiek... Keď som sa na forďáckom fóre sťažoval, že gumená rohož do kufra Focusu (cena 3300 Sk) či predný znak Ford (cena 1400 Sk) je niekoľkokrát drahšia, ako stoja tieto veci pre Fabiu, dobre že ma nezožrali, ako ma vôbec môže napadnúť zrovnávať Focus a Fabiu.

Není "in" nadávat na Škodu, ale je "in" nadávat na všechno. V diskuzi o radaru se nadává na radar, v diskuzi o VyVolených se nadává na VyVolené, v diskuzi o změně letního času se nadává na změnu letního času a bohužel v diskuzi o Fabii se dočteš že při průjezdu Fabie je dotyčnému pisateli na blití. Taková je doba "internetová".

Editováno: , autor: ntr23
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Suhlasim s vami. Proste su to deti, ktore auto nikdy este ani nekupili ale reci maju ako koza bobkov. A ani neviem kde zohnatl tu cenu ten co to recenzoval. Mal vsak uviest ze roomster zacina uz od 375tis. Kazdy si moze vybrat co potrebuje. Ja tu v aktualnom cenniku vidim 1.9 TDI sport za 605tis. Tak fakt neviem o com to tam rozpravaju na tom fore...

Auto som kupoval nie preto ze co si kto bude mysliet, ale ze sa mne paci a hlavne ze je variabilne (ako som chcel), ze stoji tolko kolko som osobne schopny zan dat a ze je to znacka s priatelnou cenou nahradnych dielov a aj to ze sa mozem poradit v slovenskom ci ceskom jazyku s ludmi na fore. :)

A to posledne je asi k nezaplateniu.

Takze:

:skoda:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Suhlasim s vami. Proste su to deti, ktore auto nikdy este ani nekupili ale reci maju ako koza bobkov. A ani neviem kde zohnatl tu cenu ten co to recenzoval. Mal vsak uviest ze roomster zacina uz od 375tis. Kazdy si moze vybrat co potrebuje. Ja tu v aktualnom cenniku vidim 1.9 TDI sport za 605tis. Tak fakt neviem o com to tam rozpravaju na tom fore...

Auto som kupoval nie preto ze co si kto bude mysliet, ale ze sa mne paci a hlavne ze je variabilne (ako som chcel), ze stoji tolko kolko som osobne schopny zan dat a ze je to znacka s priatelnou cenou nahradnych dielov a aj to ze sa mozem poradit v slovenskom ci ceskom jazyku s ludmi na fore. :)

A to posledne je asi k nezaplateniu.

Takze:

:skoda:

:specool::specool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj toho sem si taky vsiml. Az na nektery fakt keply, o prototypech a konceptech vsichni basni vychvalujou inovace, napaditost a technologii. Ale mozna je to zkresleny tim, ze o tom nevi zas tolik lidi a az pri masove reklame se k tomu zacne vyjadrovat Pepik z Nemanic a Frantik z Kozojed. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasne nova skoda je SHIIIT . lepsie je kupit si 10 rocneho bmw 525 so 250 000 km nalietanymi .zaprdenym interierom so spotrebou 14 litrov a ropcnpu poistkou za 200 000 .. .. potom budeme vsetci in ..

a take hnusne auta co sme si to pokupili .. tfuj . uplny humac za tie peniaze sme si mohli preda kupit PORIADNE auta .. a nie taky blivajs ...

jasne ze ked si kupis nieco in ako skoda si frrrajo

neviem ako vy ale ja som si roomster kupil preto ze ad.1 sa mi paci design a celkova koncepcia ad.2 ze na vacise som nemal a toto je rozumy kompromis medzi priestorom a peniazmi ad3. lebo je to nove...

to mi pripomina tie neustale vojny ohladom HTP motora .. zaujimave ze tento motor kritizuju najma na skoda diskusiach .. ak je tenosty motor ale s nalepkou MPI v VW polo alebo ibize . to uz je ok motor ...

keby takito majstri vedeli ze aj vo vw sa v nemcku predal SKoda 1.0 mpi ohv motor asi by im padla sanka ..

Editováno: , autor: LUKY-007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LUKY neboj nepadla by nikomu sanka,lebo oni to nevedia.A ani ich to nezaujima,pretoze keby ano dali by si aspon taku snahu aby porovnali papierovo priblizne rovnake modely aut a potom sudili.Lenze lahsie je len kydat hnoj.

Pamatam si diskusie,kde sa stale kricalo o tom,ze ako by bolo dobre keby Skoda prisla s nejakym spoortiakom a nejakymi modernymi tvarmi.Hned na to vysli prve fotky Skody Yoister.To boli reakcie,ako super to vyzera a ake je to vymakane.Hm,ok,a ked presiel nejaky cas,zrazu uz je z neho gyc,jeden tvrdi ze je to okopcene Volvo,druhy ze to je ako Citroen C neviem kolko,dalsi zasa ze Honda Civic atd.Kazdopadne je to najvacsi hnus aky vysiel z MB...Takze to mas tak.Keby nakrasne Skoda zacala vyrabat auto co by vyzeralo ako Ferrari,mala este vacsi vykon a pritom spotrebu len 3 L a zmestil by sa do toho v pohode 6 ludi a este ostalo miesto aj na 600 L kufor aj tak by nebolo to auto dobre.Proste vzdy sa nieco najde.

Mal som moznost vyskusat osobne vsetky uvadzane konkurencne auta k Roomstru - Kengoo,Berlingo,Meriva,Note,Logan kombi( to uz som mal Roomstra),Doblo,Multipla - sposobom ze som ich mal na tyzden ako predvadzacku.

Zhrniem to asi takto.Prevedenie interierov u vsetkych znaciek na horsej urovni najma co sa tyka prevedenia a pouzitych materialov.(Nisan Note ma napriklad na zadnej a bocnej strane sedadiel pouzitu obycajnu sedu kozenku ktoru som mal v mojom 20 rocnom Tranzite)

Podvozkovo,teda jazdnymi vlastnostami vedie jednoznacne Roomster.

Motorizacia bola ina v kazdom aute,takze nemozem porovnavat nazivo,ale pozrel som si papierove vykony a su tam vacsinou take iste motory niektore s horsimi vysledkami ako krutiaci moment,spotreba,maximalka, niektore s viacmenej shodnymi.Kazdopadne nic prevratnejsie konkurencia nemontuje do svojich produktov.

Do ziadneho z nich tak isto ako ani do Roomstra sa pohodlne nevojde 5 ludi ( okrem Fiat Multipla),je to dane rozmerom triedy a s tym nikto nic neurobi a je jedno ci sa zda opticky ze je v nejakom inom aute sirsie prostredne sedadlo alebo nie.Rozmer nepusti.

A teraz to najdolezitejsie.Ked som si spravil kalkulaciu na vybavu Roomstra na ktorekolvek ine auto tak som prisiel k zaujimavemu vysledku.Do polovicky z uvedenych aut sa nedala doobjednat ani polka z toho co mam v Skode.Tam kde sa dala a aj to len priblizne objednat podobna vybava cena skocila o 100 - 150 tisic vyssie ako som zaplatil ja.

Zhrnutie.Kto vypocital ze Skodovky su drahe auta.V porovnani s cim?Jedine ak s Kiou,ale ako som pozeral cennik,tak ani tam niesu ceny nijako ruzove.

Dnes som bol v Skode,lebo brat chce auto a tak som sa zaujimal o novu Fabiu.Cena? Fabia II 1.6 Sport s Tiptronicom tu stoji 13200 euro.(nieje to moc objektivna cena,lebo tu niesu na auta dane,ale staci si pripocitat 19% a mala by vyjst cena ako u nas)

Co je ale podstatne ze za tieto peniaze tu nezozeniem ine auto ani s motorom 1.4 a o vybave zasa pomlcim pretoze si tam uz nemam co doobjednat okrem nejakych prkotin co nestoja za rec.( neberiem v uvahu navigaciu,kozu,el.stresne okno cize veci co mi do takeho auta netreba)

Takze taka je realita aspon tu a nad diskusiami typu to je shit sa mozem len pousmiat a nechat nevedomych bluznit dalej v svojej naivite .Ved nech sa rozplyvaju nad starymi rachotinami.Ja sa budem spokojne vozit v svojom "skaredom" Roomstri ktory je v zaruke a ked bude mat nejaky ten rok tak ho predam za velmi slusny peniaz ( mimochodom je zaujimave ze aj na Kanaroch si ojazdene Skodovky drzia lepsi cenu ako ostatne znacky.Lepsia je uz len Toyota) a kupim nieco nove.Celkom sa mi paci nova Octavia RS,tak ak nebude nieco lepsie za dva roky urcite ju kupim.

A este pridam jednu perlicku:

Vybavil som tu pracu pre troch slovakov.Je tomu dva mesiace co som bol po nich na letisku.Ked sme prisli k autu prve reakcie boli pretiahnute tvare,a "ty vole ty mas tento grc.No na Hrumster som si este nezvykol" a pod. Ke som im zacal nakladat batozinu do kufra zasa hlasky ze " to sa tam nemoze vpratat" "mal si prist s dodavkou a nie touto pohromou" a pod. Kufre sa tam vosli bez najmensich problemov vsetky. Na to uz ziadne hlasky neboli. Ked sadli do auta tak to zacalo." ale z dnu to vyzera celkom dobre...." " kolko je tu miesta a ake fajne sedacky "(sportove su naozaj super) asi za 15 min. prisli na to ze to ma presklenu strechu ked som odsunul roletku ( do vtedy si to ani nevsimli) " parada aky super vyhlad" " to je bomba" " da sa to aj otvarat?" - pri tom som sa uz fakt musel zasmiat. Kedze som sa dost ponahlal tak som to trochu kalil cez tie nase kopce tu a v zakrutach na mna kricali aby som spomalil ze to nieje mozne prejst takou rychlostou, lenze Roomster nesklamal a naplno nalozeny este lepsie drzal stopu ako prazdny.Aby som to skratil tak po vystupeni z toho auta boli hotovy a lietali len hlasky ake je to super auto,ako motor taha do kopcov ako sedi v zakrutach,kolko je tam miesta,ako super hra radio atd. atd.,ze vidiet to na fotke a viezt sa v nom je uplne nieco ine.....

Editováno: , autor: canario447
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...