Přejít na obsah

Samolepka RoomsterClub.com


ntr23

Doporučené příspěvky

kaslat na nich .. mne sa roomster paci a zmestime sa do neho cela rodina bez nejakych kompromisov co sa tyka batozinoveho priestoru ...

neni to obrovske hovado s ktorym sa neda jazdidt po meste .. a na MPV to nema to sialene obraovske celne sklo a letisko pred vodicom ...

je fajn a vyhovuje nam preto ho mame ..

a nech si kazdy kupi auto ake sa mu paci a moze si ho dovolit.. pre man za mna aj 30 rocny mercedes ked si mysli ze bude in :-)

btw- Igor ako si to dovolujes porovnavat fabiu s focusom ... :rtfm:

fabia je lepsia :D

canario: ano ta tovja dodana perlicka ... presne tak to poznam aj ja ... grc plny prekvapeni ... :-)

Editováno: , autor: LUKY-007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasne nova skoda je SHIIIT . lepsie je kupit si 10 rocneho bmw 525 so 250 000 km nalietanymi .zaprdenym interierom so spotrebou 14 litrov a ropcnpu poistkou za 200 000 .. .. potom budeme vsetci in ..

jasne ze ked si kupis nieco in ako skoda si frrrajo

Ne,yslím si že kdyby sis koupil forda, tak si frajer. Věc se má tak. V diskuzi píší vždy jen ti co jsou na druhé straně barikády. Takže tady ti na Roomstra napíší nadávky jen ti co je nevlastní. Ale pokud by sis koupil Renaulta, tak ti zase budou psát ti co mají Audiny a tak dále. Prostě ať uděláš cokoliv tak jsi blbec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Canario, suhlasim s tebou! Je to tak. Ani mne sa auto v casopise nepacilo ked som ho este nevidel ani nazivo. Nazivo to bolo OK, ale ako som si dal skusobnu jazdu, zamiloval som si ho! Proste je to tak. A uz aj moji kamarati tak dopadli ked som ich zviezol...doftedy krutili hlavami ze co som to kupil... Hl;avne ze ja som spokojny a moja rodina! kol11

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Canario, suhlasim s tebou! Je to tak. Ani mne sa auto v casopise nepacilo ked som ho este nevidel ani nazivo. Nazivo to bolo OK, ale ako som si dal skusobnu jazdu, zamiloval som si ho! Proste je to tak. A uz aj moji kamarati tak dopadli ked som ich zviezol...doftedy krutili hlavami ze co som to kupil... Hl;avne ze ja som spokojny a moja rodina! kol11

Tak tak,aby som uz bol strucny.Hlavne ze sme my spokojny..... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...