Přejít na obsah

Škoda Connect obecně


Doporučené příspěvky

Na webu Škoda se objevila informace

V současné době čelíme technickým potížím se službami ŠKODA Connect. Usilovně pracujeme na vyřešení problému.

Možná by bylo vhodné ŠKODA Connect oblast, společnou pro infotainmenty (i když s malými odchylkami) dočasně řešit zde. Snad admin nebude mít nic proti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak som sa prihlasil na connect ale k comu je to dobre nechapem.

Ukazuje mi ze mam auto otvorene aj okna a pritom je vsetko zavrete. Na dialku to nedokazem zavriet redp. Otvorit lebo musim navstivit servis skoda na koontrolu vodicaku.

Najblizsiu servidnu prehjliadku ani vymenu oleja mi neukazuje.

Nastavit servis mi nejde.

Servisnu knizku mi neukazuje

Blikanie a trubenie nefunguje.

Co je snad korektne spotreba benzinu dojazd a aktualna poloha auta.

K comu to vlastne dobre je?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cca týden to zlobí, i když se to už lepší a ne vždy se načtou data z auta korektně. Co se týká servisní prohlídky, zpočátku se mi taky nic neukazovalo, ale teď už to tam je. Asi je třeba něco najet. Servisní knížku mi to neukazuje, ale zatím jsem v servisu nebyl, ta třeba pak. Blikání jsem zkoušel a funguje (netroubil jsem nechtěl jsem moc provokovat), a po ověření uživatele už funguje i odemykání (zatím jsem to vyzkoušel jen jednou).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to mam tu Dvere a svetla

1530429642_Beznzvu.thumb.png.cce5dd3cb826476900afc8a3f7d1753f.png

 

Ja tu mam:

oznámenia - neviem naco to sluzi

dvere a svetla

stav vozidla

jazdne udaje

posldna parkovacia poloha

planovanie trasy

oznamenie o oblasti - neviem naco to sluzi

oznamenie o rychlosti - neviem naco to sluzi

servisny partner

Editováno: , autor: slovacik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, csabac napsal:

@slovacik mozno hlupa otazka, alevtoto vidis jed si pri aute, resp. Co treba mat zapnute aby ti fungovalo? Wifi, bluetooth, treba mat auto na dosah, ci? Uz vidim iba servisneho partnera a planovane trasy. Ani zdravotnu kartu

Neviem na mobile mam zapnute wifi som v byte (panelak) v aute som nic nezapinal. Auto je vzdialene cca 30m 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Auto je připojeno online na server a podle nastavení soukromí tam posílá údaje. Aplikace nebo webová stránka Škoda Connect si ze serveru bere údaje a ty zobrazuje, popřípadě si umí vyžádat z auta aktualizované údaje. Není to tak, že by telefon byl připojen k autu přímo.

 

Doplnění:

Kdyby bylo spojení přímo s autem, asi by tam nechyběly záznamy z doby, kdy byly se Škoda Connect problémy.

Editováno: , autor: KennyMc
Dodatek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, KennyMc napsal:

Auto je připojeno online na server a podle nastavení soukromí tam posílá údaje. Aplikace nebo webová stránka Škoda Connect si ze serveru bere údaje a ty zobrazuje, popřípadě si umí vyžádat z auta aktualizované údaje. Není to tak, že by telefon byl připojen k autu přímo.

 

Doplnění:

Kdyby bylo spojení přímo s autem, asi by tam nechyběly záznamy z doby, kdy byly se Škoda Connect problémy.

Tak potom by som to vsetko co ponuka mal vidiet i s domacej siete, ked je suto "mimo dosah". To by bolo super, lenze to nevidim ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z webu ŠKODA Auto zmizela hláška o technických problémech, co jsem uvedl v úvodním příspěvku. Tak jsem zvědav, jak to bude fungovat. Otázka je, co vlastně opravili. Jen připojování?

Mě totiž stále v mobil aplikaci chybí Zdravotní karta, nezobrazují se údaje na prvním listu karet Stav vozu a Dveře a světla, ale až po ťuknutí na ně.

No, zatím čekám na odpověď na mail z minulého týdne ohledně tohoto od supportu Škoda.

 

@slovacik Zdravotní karta jaksi zmizela z aplikace. Před nějakou dobou tam ještě byla, pamatuji si, že mi ukazovala stav vozu (vybraných systémů) stále jen k 12.9.2019 a vůbec se to neaktualizovalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ako to mate s nastavenim, ked stiahnete dole tu hornu listu? Rano som chcel zmenit to nastavenie osobnych udajov z toho "najprisnejsieho" na zdielanu polohu, ci to nemoze byt dovodom, ze nevidim veci v connecte, no neslo to. celu cestu to tocilo kolecko ze nacitavam, no nic sa nezmenilo ku koncu. ake mate vy nastavenie profilu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Joscer napsal:

 

Mě totiž stále v mobil aplikaci chybí Zdravotní karta, nezobrazují se údaje na prvním listu karet Stav vozu a Dveře a světla, ale až po ťuknutí na ně.

No, zatím čekám na odpověď na mail z minulého týdne ohledně tohoto od supportu Škoda.

 

@slovacik Zdravotní karta jaksi zmizela z aplikace. Před nějakou dobou tam ještě byla, pamatuji si, že mi ukazovala stav vozu (vybraných systémů) stále jen k 12.9.2019 a vůbec se to neaktualizovalo.

 

Dnes jsem dostal odpověď   

 

Na zprovoznění funkce Zdravotní karta vozu se pracuje a zatím bohužel nevíme, kdy bude opět zprovozněna. Mohl byste prosím popsat Váš postup připojování ŠkodaOneApp ?
S pozdravem,
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prebehol som si ten connect ucet a uz mi je jasne, preco nevidim cast veci, co vy ostatni mate. V ucte nemam nahrany skoda ident. Pritom sme to este pri kupe nahadzovali. Aspon viem, kde je zadrhel.

Co sa tyka Alexa hlasova sluzba, ta je dostupna aj na bolero, ci len s amundsen?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...