Přejít na obsah

Škoda Connect obecně


Doporučené příspěvky

Mno tak jsem i po startu/vypnuti zapalovani/resetu infotainmentu ve fazi zasedleho globusu a aplikace dnesni jizdy vubec nezaznamenala. Je zajimave, ze z auta se dostanu na eshop nebo vytvorim noveho uzivatele - takze evidentne nejake spojeni se svetem auto ma. To jsem zvedavej kde je nyni zakopanej pes. Fakt si nekdy pripadam jak betatester :( 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Michal T. napsal:

Mno tak jsem i po startu/vypnuti zapalovani/resetu infotainmentu ve fazi zasedleho globusu a aplikace dnesni jizdy vubec nezaznamenala. Je zajimave, ze z auta se dostanu na eshop nebo vytvorim noveho uzivatele - takze evidentne nejake spojeni se svetem auto ma. To jsem zvedavej kde je nyni zakopanej pes. Fakt si nekdy pripadam jak betatester :( 

U mě se to chová úplně stejně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@vormen JJ, SOS normálně svítí. Spíš nechápu, že i když je globus zašedlý, tak auto evidentně data ven posílá (třeba vytvoření nového uživatele z auta fungovalo, páč prišel mail co chtěl potvrdit registraci). Fakt doufám, že je to jen nějaký problém v jejich systémech a nebudu s tím muset do servisu, kde jsem kvůli šedému globusu byl už minulý rok v listopadu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak od pondělí večera mi to taky nefunguje , pozice auta, jízdy se nenačítají . Ale před chvílí mi přišel email . Uvidíme co 6.5. bude  nového v aplikaci. 

 

Citovat
Vážení zákazníci,
spacer
rádi bychom Vás informovali, že mobilní aplikace ŠKODA One App, kterou bylo možno použít během spojení SmartLink mezi smartphonem a vozidlem, bude sloučena do nové verze aplikace ŠKODA Connect. Aplikace ŠKODA One App již nebude po 06.05.2020 k dispozici. Od tohoto data si budete moci stáhnout novou aplikaci ŠKODA Connect z Google Play (Android) nebo App Store (iOS), abyste mohli ve svém vozidle nadále používat služby SmartLink. Berte prosím na vědomí, že vaše data (např. Jízdní data) budou převedena do nové aplikace ŠKODA Connect. Data budou k dispozici po přihlášení do nové aplikace pomocí stejného uživatelského účtu.

Pokud již jste uživatelem aplikace ŠKODA Connect, po stažení nové verze z Google Play (Android) nebo App Store (iOS) budete moci využívat služby ŠKODA Connect i funkci SmartLink (dříve k dispozici prostřednictvím One App) na jednom místě.

Více informací o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Doufáme, že Vám tato změna přinese více komfortu a že nový design funkcí Vám zpříjemní užívání aplikace ŠKODA Connect.

Váš tým ŠKODA Connect

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@PeWe- a globus svítí/je zašedlý? Já dodatečně podle kamery zjistil, že v pondělí mi to zaznamenalo jízdu končící v 15:20 a pak kousek cesty se startem o hodinu později už ne. Evidentně ten výpadek mají větší a až to "nahodí", tak doufám, že ta globusová potvora zbělá.

Editováno: , autor: Michal T.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodil jsem něco do auta a schválně zapnul zapalování a globus bílý a včerejší cesta se zapsala s dnešním datumem. Parking taky OK, tak snad cajk :D

 

EDIT: Ale v jednotlivých jízdách nejsou zapsané km za pondělí "po výpadku".

Editováno: , autor: Michal T.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Michal T. ruku za to nedám ale zdá se že byla včera šedá

@pejvlik   toto jsem řešil loni v listopadu dotazem zda by šla One App přes Android auto a odpověď  byla po 18 dnech

Citovat

Váš dotaz jsme konzultovali s kolegy z příslušného útvaru. One App aplikace skutečně neí možné před Andriod Auto užívat a nemáme informace, že by se chystala nějaká změna.

Při užití funkce MirrorLink je potřeba mít testovaný telefon, uvedený v compatibility list. Nově testované telefony se průběžně přidávají, nicméně není možné otestovat celou škálu vyráběných modelů.

 

Editováno: , autor: PeWe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...