Přejít na obsah

Škoda Connect obecně


Doporučené příspěvky

Není někde technický popis, jak ŠKODA Connect funguje ? Například jak systém komunikuje s autem, přes OBD sběrnici ? Chtěl bych si vyzkoušet spolehlivé ovládání auta na dálku vlastním systémem, bez potřeby platit za data a WiFi ;-). Nejsem úplný amatér, zatím sleduji na dálku napětí autobaterie viz fotka zařízení.

Sig-Fox-V3.jpg

Editováno: , autor: Caster
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Android verze už zřejmě k dispozici:

 

Novinky

Stáhněte si nejnovější verzi aplikace, kterou na základě Vaší zpětné vazby stále vylepšujeme. Nově v ní najdete:
- Velký balíček podpory pro vozy se SmartLink+ připojením, včetně možnosti nahrávat a spravovat jízdní data v nové sekci „Záznam jízd“ nebo zobrazit detaily o právě probíhající cestě přímo v infotainmentu vozu.
- Možnost zobrazení technických detailů o vozidle.
- Oblíbenou funkci rychlého vyhledávání míst v okolí během plánování tras.
A jiné..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Zobrazíte užitečná data přímo na displeji infotainment systému vozu."

 

Tohle funguje jak? V aplikaci mam auto pripojene a furt mi to hlasi "pripojte telefon a aktivujte smartlink" .

Telefon mam pripojeny, smartlink+ funkcni. V telefonu ani v infotainmentu se nic nedeje. Ostatni veci jako android auto funguji normalne. Mam Karoq 2019.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě teda po aktualizaci nové možnosti přibyly, ale nemám je aktivované u prodejce, resp to mi píše o zamykání auta. U ostatních možností to píše, že je to ve voze zakázáno a nebo je nastavenve voze režim soukromí. Alespoň dle aplikace. Tak uvidíme, zítra se jim zkusím ozvat. Jinak vlastně funguje jen zdravotní karta vozu, takže vlastně žádný velký progres :D

 

I když možná je to jen chyba apky, když vám ostatním to nefunguje i po aktualizaci.

 

Edit: na webu skoda-connect je ale vše při starém (jen proaktivní servis), vidím jen servis a plánovač tras, takže by mě moc nepřekvapilo, že jde jen o chybu app.

Editováno: , autor: boonno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ale logiku toho fakt nechápu. Teď mám v aplikaci moře karet, které jsou úplně k ničemu. Dokud to bude stále blokované v autě, tak proč se to zobrazuje? To jako aby mi škodovka ukázala, co bych mohl mít, kdyby to mělo auto z výroby objednané? Chápu, že kdyby to šlo objednat, že to bude svým způsobem lákadlo, ale za současných podmínek mi to přijde spíše jako provokace.

A hlavně pak ten nesoulad s webovou aplikací, i když tam není ani zdravotní karta vozu. Takže ten nesoulad tam vlastně byl vždy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, pejvlik napsal:

"Zobrazíte užitečná data přímo na displeji infotainment systému vozu."

 

Tohle funguje jak? V aplikaci mam auto pripojene a furt mi to hlasi "pripojte telefon a aktivujte smartlink" .

Telefon mam pripojeny, smartlink+ funkcni. V telefonu ani v infotainmentu se nic nedeje. Ostatni veci jako android auto funguji normalne. Mam Karoq 2019.

Mne pribudla v android auto zelena ikona MY SKODA a v nej vidim udaje o aute,fotku auta,ale mam superb,takze u mna jedine kablovo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...