Přejít na obsah

Škoda Connect obecně


Doporučené příspěvky

No data se posílají z auta už teď, protože jinak by nefungovala zdravotní karta vozu. Jak je to s příjmem je otázka. Že tam bude drobný rozdíl v HW nerozporuji. Jenom říkám, že cena toho HW je korunová záležitost a za tím si stojím. Jak je to se službami operátora, to je jiná otázka a určitě by se dala řešit, třeba právě možností si to zaplatit třeba na rok. Problém dle mě je, že oni to prostě do těch nemontují. Chápu že chtějí šetřit, ale když si právě vemu jakou reklamu tomu všemu dělal prodejce. Ještě pak škodovka posílá dotazník jak je člověk s aplikací a vysvětlením prodejce spokojen atd a přitom ty možnosti ani člověk nemá. To je právě ten paradox, na který poukazuju. ŠA se tím chlubí, prodejce o tom básní a ve výsledku bez amundsena nebo virtuálního kokpitu to nefunguje. To mi přijde směšné. A když mi pak i prodejce dával info jak to už brzo půjde, že je to sice neoficiální informace, ale zato přímo od zástupců ŠA a po více jak půl roce stále nic, tak mám pocit, že je to jenom velká bublina.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím Scaláci,

nedaří se mi přihlásit do aplikace Škoda Connect. Zadám VIN, nejprve mi naskočí hláška : Vaše vozidlo je vybaveno technologií Škoda Connect. Když dám pokračovat, tak mi vyskočí okno : Vozidlo buď nepodporuje služby Škoda Connect nebo je již přiřazeno k vašemz účtu. Prosíme, zkontrolujte svou virtuální garáž. Když kouknu na Škoda ID, tak tam Škoda Connect vidím, když ho odeberu, tak tam pár minut není a pak zase ano. Co s tím? :(

 

 

image.thumb.png.653154b46c24fe071457db28d0d09381.png  image.thumb.png.0b52b68a20b5a1cb696d65cda6a22b69.pngimage.thumb.png.af8389404f70478b45cc382df757c11e.png

Editováno: , autor: Bohusdk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne uz druhy den nejde a vypise mi hlasku :

Nemozete sa prihlasit. Riesime to Ak sa problem neodstrani , obratte sa na infolinku

Dakujeme za pochopenie.

 

Ja to aj pochopim aj chapem ale aj ked mam tu sluzbu zdarma na rok tak ake pochopenie maju asi ty co si tu sluzbu zaplatia a nejde im alebo ide nekorektne. Snad im napisem, ze za tie vypadky a poruchy co maju by mi mali dat dlasi rok zdarma  :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stále se mi nedaří dokončit aktivaci Škoda Connect. Volal jsem na inflonku, kde mi paní řekla, že vše dělám správně a ať zkusím infotaiment restartovat. Zkusil jsem to 2x a bez šance. Když mi to nepůjde ani pak, tak mám napsat mail na infoline@skoda-auto.cz, kde mám vše popsat, spolu se screeny. Takže asi tak :(

...po vytvoření hotspotu přes mobilní data je globus stále zašedlý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Bohusdk napsal:

Stále se mi nedaří dokončit aktivaci Škoda Connect. Volal jsem na inflonku, kde mi paní řekla, že vše dělám správně a ať zkusím infotaiment restartovat. Zkusil jsem to 2x a bez šance. Když mi to nepůjde ani pak, tak mám napsat mail na infoline@skoda-auto.cz, kde mám vše popsat, spolu se screeny. Takže asi tak :(

...po vytvoření hotspotu přes mobilní data je globus stále zašedlý.

V kolika dalších tématech to ještě hodláš řešit? Pravidla fora nedovolují stejné příspěvky ve vícero tématech. Duplicity smazány.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Bohusdk A co zkusit prodejce, ať ti to udělá? Já když jsem Scalu přebíral, tak mi prodejce oznámil, že Škoda Connect je aktivován a jen mi předal PIN k infotainmentu a přihlašovací údaje k dočasnému mailovému účtu, který je k aktivaci potřeba. Ty jsem si pak doma převedl na svůj soukromý mailový účet a bylo hotovo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...