Jump to content

Škoda Connect obecně

Recommended Posts

Kolegovia, trochu sa v tomto celom strácam. Ja mám výbavu Style - čiže  rádio Bolero. Po roku je samozrejme appka nefunkčná. Ja využívam jedine párovanie tel. na telefonovanie a ešte zrkadlenie tel. ale len cez kábel :-) Čo viac s tým viem robiť ??? 

• 1 month later...

Ahojte, tak rád by som   konečne pochválil to moje auto , ale často túto moju snahu zabrzdia ,,detské nemoci,,. Ba ,ako tak uvažujem už vôbec nie detské, skôr chronické. Zábavku, ako to tu popisujú niektorí, teda Mobilné on-line služby ŠKODA Connect som si zakúpil, aby som mal možnosť dohliadnuť ako Kamiq odpočíva, či v akej je kondícii. Bohužiaľ služba stále vypadáva a tak je tomu aj teraz.Hovorím o poslednom víkende doposiaľ. V prílohe je hláška z mobilu, ak sa chcem pripojiť. Niečo podobného je aj , keď sa pripájam cez počítač. Ciho , hovoria chlapci východniare. Chcem sa týmto spýtať, či už niekto riešil zrušenie tejto služby s dodávateľom počas doby zakúpenej na jej prevádzku? Mňa to stálo /služba/ 39€.

Vďaka za každý názor. 

škoda neporiadok.pdf

Mne to pomohlo, keď som nemal kľúča od auta a potreboval som odomknúť a zavrieť auto. Alebo, som videl spotreby všetky, ale aj kde auto je, teda predpokladám, že by som videl kde je ak by ho ukradli. Tiež údaje kedy mám ísť do servisu a kontakt na môj servis. Samozrejme údaje o oknách a dverách.  

• Like 1