Přejít na obsah

Škoda Connect obecně


Doporučené příspěvky

Musím pochválit aktualizaci, kterou jsem dostal loni v září. Míval jsem časté výpadky ŠC, téměř každý měsíc na týden (rekord asi 16 dnů výpadku v kuse). Od aktualizace jen jedno odpoledne a minulý týden kousek cesty, než se to chytilo. Jinak to překvapivě funguje. Včera ale nešlo načíst žádná data do aplikace a ani z webu, takže asi na tom něco dělali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Ahojte, ja som si už dokupoval . Po výzve Váš ťím Škoda Connect ma mailom upozornili 14.6.2021 /po roku/ , že končí platnosť . Ponúkli mi dva produkty a to

Od septembra 2018 až do júna 2021 sme znížili cenu za predĺženie služieb Remote Access na sumu 39 € (z pôvodnej ceny 60 €) a za služby Infotainment Online na sumu 49 € (z pôvodnej ceny 70 €). 

 

Ešte dávam odkaz na odkaz na Všeobecné podmienky, ktoré asi nemáte, nemal som ich ani ja, poslali mi ich. Neviem však aké sú teraz platné. odkaz tu  https://consent.vwgroup.io/consent/v1/texts/SkodaConnect/sk/sk/termsOfUse/latest/html

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Už asi týden mi stále dokola chodí 3 aktualizace - Systém, Kalendář, Traffication (nový vzhled, notifikace počasí na cestě, možnost přidání vlastní události). Pořád dokola a žádné změny, krom toho, jak popisuje @Michal T.. Tak nevím, jestli aktualizace nedoběhnou do konce, že se stále opakují. Vždycky, když dojedu a zastavím, čekám na konec aktualizací, ale doběhl mi jen Kalendář. Traffication má stále stejný vzhled a žádné funkce navíc. Podařilo se to někomu aktualizovat? Kdyžtak hoďte foto. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...