Jump to content
Sign in to follow this  
Joscer

Škoda Connect obecně

Recommended Posts

na zašedlej globus jsem se podpory ptal, páč ten mám zašedlej vždy když vypnu zapalování a pravili že na funkci to nemá vliv. a opravdu nějakou dobu než se mi to uspí to funguje i s šedým globusem.

Já ten globus mám zašedlý nonstop, i když jedu a jsem mimo garáž na signálu. Někdy se nezobrazí vůbec a je tam jen ikona informující o nastavení soukromí.

U mňa to dnes pri preberaní auta zo servisu dopadlo tak, že mi oznámili, že budúci týždeň budú meniť riadiacu jednotku tak uvidime, hádam to pomôže. Dám info.

Edited by Mtjwtf

u mě to zabralo. Objednalo se to a druhej den bylo auto nachystaný. Jako bonus jsem bral, že ho i umyli a vysáli :)

Právě stažena do MT (OS Android) nabídnutá aktualizace appky. Už to vypadá jako dříve. Karty Dveře a světla a Stav vozu mají hned na titulce zobrazené údaje. Vrátila se i Zdravotní karta.

Tak pochvala pro programátory za snahu a teď už jen jaká bude funkčnost.

Tak už mi to zase běží - nevím co s tím v servise přesně dělali (zkusili restart + přihlásit na sebe) a nakonec se podařilo. Při vyzvedávání to se mnou zprovoznili i na můj účet. Bylo to taky tak napotřetí, ale podařilo se. Osobně si myslím, že za to může i hrábnutí do Infotainmentu při pokusu o aktivaci Green Score.

V servise jsou z toho sami nešťastní, páč Škoda (z části ale systém nemá úplně Škodovka) upravuje appku/web. rozhraní a moc infa se k nim nedostává. Navíc sami říkali, že služba je náladová.
Nicméně oceňuju jejich trpělivost :)

Edited by Michal Tvrdík
Link na Green score

Dnes jsem jen tak mimoděk v mobilu kouknul ve Škoda connect na Zdravotní karu a ejhle, tam signalizována závada v části Ostatní. Tak tam zabrousím a co nevidím. Hlášení, že je třeba dočerpat AdBlue, zatím jen oranžové varování. Palubní počítač ukazuje ještě 2000 km dojezdu na zbytek AdBlue. Ale vypadá to, že zdravotní karta nějak funguje.

Mne poslali aj nejaky info mail ohladom skoda connect. Aj som vahal, ze vyskusam, co sa zmenilo, no ak nedali odomykanie a zamykanie pristupne pre kazdeho, tak to kaslem. 

Tak u mňa nakoniec musela byť menená riadiaca jednotka. Škoda connect a esimkarta nefungovali od začiatku.

Jde vám Škoda connect? Webová aplikace funguje, mobilní appka také, ale nemám tam od včerejška aktuální data z auta. Infotainment Amundsen se chová jako bez připojení k síti (zeměkoule vyšedlá a nejsou online informace v navigaci).

Je to jen problém jen u mě nebo to má ještě někdo?

Při spuštění aplikace mi to hodilo chybu , ale spustilo se a dnešní ranní jízdu to načetlo . 

No, tak asi chyba u mě. Dnes auto stojí před domem. Zkusil jsem nechat na nějakou dobu zapnuté zapalování a zeměkoule stále vyšedlá.

me mobilni appka taky nefunguje. resp nove mi tam pribyly polozky jizdni data, dvere a svetla. ktere tam byt nemaji protoze nemam amundsen. kdyz na ne kliknu tak to vyhodi chybu stejne jako stav vozidla, ktery mi aspon kdysi fungoval. resp stejnak tam nic neni akorat jsem se mohl podivat kolik mam najeto :D