Přejít na obsah

Zvedání na heveru


ajvn

Doporučené příspěvky

Zdravim,

chystam se vymenit kola za zimni (koupil jsem rovnou komplet disky s nasazenyma gumama),

bohuzel ale nemam originalni hever budu tedy zvedat nejakym co najdu doma, ale nevim zaco zvedat? cetl jsem ze o u octavii se hodne prohybaji prahy a doporucuje se zvedat za mista vyznacene v servisni prirucce - toto plati i pro octavii II nebo to byl problem jenom jednickovych?

diky za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

tak dnes jsem natíral třmeny a zrovna jsem tak bádal nad tím jak auto zvednout tím klasickým pojízdným heverem, mám něco takovýho http://www.superoleje.cz/product/hever-hydraulicky-pojizdny-2t-tuv na předchozích autech jsem to vždycky zvedal za nápravnici, ale tady? když to dám pod prahy, tam co se zdvihá origo heverem nezdeformuje se ten "rantlík"? Nakonec jsem stejně použil originální, ale není to moc stabilní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 7 let později...

Jelikož jsem se rozhodl, že si letos přezuju kola na zimní sám, mám je obuté na plecháčích z loňska, řeším za co zvednout auto na hydraulickém zvedáku. Nemám příliš důvěry k originálnímu zvedáku co je v autě, ten bych použil jen v nouzi na silnici. Za co zvedáte auto vy? Mám strach, že ohnu lemy na prahu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...