Přejít na obsah

Přidělání USB zásuvky do palubky - F2


Routh

Doporučené příspěvky

Ahoj,

 

nikde jsem to tu nenašel a aktuálně řeším tento problém.

 

1. Plánuji držák telefonu s bezdárt. nabíjením - tzn. 1 kabel, nejspíše nad levý výdech topení. Kabel bych mohl zapojit jak jsem tu už viděl z boku do palubky přes pojistky.

2. kameru mám za zrcátkem s kabelem přes okno/sloupek/podlahu ke středovému tunelu

3. orig. rádio mi nevadí a asi nemám zatím v úmyslu dávat 10k za nějaké lepší s obrazovkou, android auto a hlavně BT příjem. A řešit tam nějaký klasický rozměr se záslepkami okolo je dost humus.
Pro to přehrávání hudby z telefonu přes BT přijímač s výstupem strčený do AUX ve středové konzoli. Další AUX jack je vytaženy z pod rádia ale nefunguje :-(
Takový BT přijímač ale potřebuje zas USB napájení
Do středové konzole stačí zapojit adaptér s 2 výstupy ale pak už má spolujezdec smůlu.

 

 

Moje otázky:

1. nešlo by kameru napíchnout ke kabelům co vedou na stropě do světel? Těch 1.5A při 5V by to zvládlo ne? Stačí vyřešit měnič napětí 12V->5V
2. rád bych si do volného místa někde v prostoru středového tunelu u spolujezdce dodělal zásuvku rovnou s 2 USB konektory. Tak aby nepřekáželo u řadící páky, znáte to, prostě to vadí.
Teď jde o to jak to tam korektně zapojit kvůli baterce

 

Dole volné záslepky nejsou (ovládání vyhřívaných sedaček). A nahoře vpravo od dig. klimy by to blbě čumělo.

 

Nemáte nápad nebo realizované úpravy? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, standa 2 napsal:

taky  o  tom  uvažuji  , ale  bacha na  zapojení  zdali  tahat kabeli  od skřínky  z 15  nebo  ze zapalovače  , ale tady  pozor  to je stálý  proud  a 90% USB zásuvek  svítí   a vybijelo  by to  baterii   takže  zase  nějaký  vypínač  . 

Viděl jsem využití volné 13 a 41. Ke 41 psali že je az po zapalování takže se odpoji po vyndani klíče, jako radio. 

Auto v garáži prolezu a poptám se bratra Auto elektrikáře ale chtěl jsem právě vědět zkušenosti ostatních a místa kam to zapojit 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...