Přejít na obsah

Interiér nového modelu OCTAVIA čtvrté generace


PTiCA

Doporučené příspěvky

Mne sa cely interier celkom paci. Vyzera fajn s moderne len sa mi zda ze display infotainmentu je blizko pri volante a vodic pri ovladani tlacidiel na lavej strane bude buchat o volant respektive nebude na tlacidla poriadne vidiet. Ale mozno to len ba fotke tak vyzera neverim ze by spravili taku chybu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • PTiCA umístěno následující téma

Ten volant mi pripadá ako nejaký nevydarený fotošop.. ale naživo (na kvalitnejších foto) to možno bude iné a ako bolo už spomínané, zvykneme si na neho. Ale radšej by som uvítal, keby tam dorobili aj spodok na spôsob volantu v novom Golfe. Zaujímavé sú tlačidlá pod tabletom a ešte som veľmi zvedavý na ovládač svetiel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • PTiCA odebráno a nepřesáhlo toto téma

Ano ! Asi je designér fanda do impotence všeho druhu.

Pořádnej chlap potřebuje řadicí páku, ručku, čulíky a ovládací kolečka, aby mohl kdejakému cajku dávat volume. Syrovej výfuk co metá směrem na Brusel saze a oheň, k tomu velkou nádrž na fuel. A pořádný budíky na palubce. 

 

Nikdy by mě nenapadlo toužit po tabletu před kterým si můžu opřít ruku,  po škrabce na led u víčka, krystalu na volantu, láne asistu, rekuperaci, sss, a jiných kokoko. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OCTAVIA nabízí v novém interiéru ještě velkorysejší prostor a také nový dvouramenný volant, který může být na přání vyhřívaný. Multifunkční verze volantu nabízí ovládání celkem 14 různých funkcí pomocí nových tlačítek a otočných ovladačů. Nově navržená přístrojová deska s velkou, samostatně stojící centrální obrazovkou je rozdělena do několika horizontálních úrovní. Středová konzole má jednoduchý, elegantní design. Chromované prvky zdobí středovou konzoli, nové výplně dveří a madla dveří. Nové, měkčené materiály dodávají interiéru na eleganci.

OCTAVIA_078.thumb.jpg.6dd954d395281e56874aba396068d2ce.jpg OCTAVIA_057.thumb.jpg.d110f6e66957e43ba9220e4c82851839.jpg OCTAVIA_066.thumb.jpg.aa1ef5768d88d65fde2d19103b17643e.jpg

 

Novinkou je nové ambientní LED osvětlení, které jednou z deseti barev nepřímo osvětluje přední dveře a přístrojovou desku. Volit lze také předvolené světelné módy.

OCTAVIA_018.thumb.jpg.7f467ef4f84852141e5c8330200356cd.jpg OCTAVIA_088.thumb.jpg.79d8c23de83599ba00c6cde9b3a9efc9.jpg

 

Novinkou je head-up displej a ergonomická sedadla, šetrná k zádům

OCTAVIA_061.thumb.jpg.56bc19c71e6954a2b4e21d09e18317fb.jpg OCTAVIA_069.thumb.jpg.23ae706c9c2cd53cb3f3871423d9ecf6.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díval jsem se na nějaké videa o představení nové Octavie 4.generace a musím říct,že jsou krásné detaily a hlavně Simply Clever vychytávky jako je deštník a metlička ve dveřích a hlavně USB port u zrcátka na autokameru a třešnička na dortu je ten klíč. Zklamání je z dvouramenného volantu :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...