Přejít na obsah

Interiér nového modelu OCTAVIA čtvrté generace


PTiCA

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...
  • o 5 měsíců později...

Upřímně řečeno, pokud do výbavy 125 let přidám skoro vše co bych potřeboval (motor 1.5 TSI, paket active plus, vyhřívání sedadel, mlhovky, zadní stěrač, tažné a plnohodnotnou rezervu), jediné co postrádám je loketní opěrka. Kdyby byla k dispozici, šel bych do toho auta všema deseti. Nechápu proč není k dispozici u auta za 585 400,- dle ceníkové ceny a danou konfigurací...

Editováno: , autor: petercheco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já koupil Karoqa  125 let a maximální spokojenost. Se současnou "akční" nabídkou se to nedá srovnat. Zkoušel jsem konfigurovat stejné auto ... a o 100 tis. dražší. A to je rozdíl necelého roku. Navíc 125 jsou dnes už pouze skladovky.

Editováno: , autor: dafro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 12/31/2020 at 10:30 AM, petercheco said:

Upřímně řečeno, pokud do výbavy 125 let přidám skoro vše co bych potřeboval (motor 1.5 TSI, paket active plus, vyhřívání sedadel, mlhovky, zadní stěrač, tažné a plnohodnotnou rezervu), jediné co postrádám je loketní opěrka. Kdyby byla k dispozici, šel bych do toho auta všema deseti. Nechápu proč není k dispozici u auta za 585 400,- dle ceníkové ceny a danou konfigurací...

Mi tam chybi mimo loketni operky, destovy senzor a ovladani na volantu ktere tam driv bylo...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Nevíte někdo zda se dají dodělat popř. koupit takové ty plastové dekly co jsou před podběhy v kufru u kombi? Mám totiž objednanou verzi Active (Akční výbava - služebák) a co jsem tak pochytil tak to tam není (nechápu, ale budiž). Nenašel jsem to zatím nikde jako náhradní díl a ty boční odkládací prostory, které mám aktuálně v F3 docela používám, tak bych to chtěl mít i v O4. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to zjišťoval minulý týden - kapsy jsou jako náhradní díl ( najde to kdokoliv v Etce bez VIN) stojí jedna 408,- ( zatím nejsou uvolněny k objednání). Problém je, že držáky jsou součástí koberce a nejdou objednat zvlášť. Dám tam sadu sítí a problém vyřešen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
V 1. 4. 2020 na 9:58, RDMBR napsal:

Ahoj, nevíte jestli loketní opěrka je i výškově stavitelná a nebo jen podélně?

Bohužel loketní opěrka ve verzi Active chybí. Má někdo info, co by obnášelo ji tam doplnit? Klidně i kvalitní NEoriginál. Měl jsem náhražku před léty v OII a bylo to docela super použitelné a vůbec to navypadalo odpudivě. Jsem na ni totiž hodně zvyklý a bude mi od června hooooodně chybět...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...