Přejít na obsah

Zarosene snimace svetiel, rozpoznavania znaciek


Ajven G

Doporučené příspěvky

Ahojte, nenasiel som tu tuto temu. Dnes mi na palubnom pc hlasilo vycistit predne okno kvoli rozpoznavaniu znaciek. Potom mi zase neprepinal ani automat dialkovych svetiel. Tak som umyl stieracmi predne okno a nic. Doma som pozrel na predne sklo a vidim, ze zarosene na snimacoch. Neviete preco? Ze by tam zatieklo z panoramy? Dik za info a pomoc 

IMG_20191106_192548.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemal som dlhsiu jazdu Misor1994. 

Supermarine: nepasuje mi tvoja odpoved, preco? Lebo by to malo byt hermeticky nalepene, ci nie? 

Tak si myslim, ze ako lampy predne, ci nie? 

Ako inak by zabezpecili nerosenie? 

Zaujimave, ze minulu zimu nic to nerobilo. Dik za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Tak diagnostiku, zkontrolovat funkčnost vyhřívání prostoru kamery.. Právě proti námraze, vlhkosti apod. je tento prostor vyhřívaný, i když by auto výhřev předního okna celého nemělo.

Případně si nejsem jistý jestli je spínané automaticky, pokud ne, zkus zapnout vyhřívaní zadního okna a po chvíli sáhnout na okno u kamery, jestli je pocitově teplé. Ale tohle je jen tip, nejsem si jistý, jestli spíná automaticky, nebo je závislé na vyhřívání zadního okna.

Editováno: , autor: Radas99
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...