Přejít na obsah

Radio Swing


Doporučené příspěvky

  • o 1 rok později...

Ahojte ani neviem do ktorej temy to dat tak to dam tu kedze mam Swing .

Dnes po nastartovani radio a aj pripojenie mobilu cez BT islo ok po prejdeni cca 20 km a natankovani na benzinke uz sa nedalo spojit mobil infotainment cez BT a aj radio prestalo fungovat. Vypol som motor, nastartoval a nic restartoval som mobil, tablet v aute a nic urobil som niekolko km zastavil opat dookola ten cirkus a konecne naskocilo vsetko ok. S tym tabletom od Škodovky som uz bol x krat v servise kde mi stale nieco preinstaluju a na urcitu dobu je to ok potom zas ako dnes je to zle. Chcem sa opytat ako sa to bude riesit po skonceni zaruky to kazdy polrok budem v servise nechavat nejake eura koli nepodarku co vypustila automobilka? Mate niekto uz po zaruke a podobny problem? 

Pre servis mam s toho aj natocene video tak som zvedavy co na to povedia samozrejme ked to uz naskocilo je to ok ale neviem sipredstavit ist na dovolenku a ze mi to nenaskoci co potom. To je fakt hrozne ze to nevedia raz a navzdy dat do poriadku.

Ešte doplním že ma upozorňovala hlaska že pocas aktívneho hovoru nieje možné spojenie. Ale nemal som vytoceny žiaden hovor.

Editováno: , autor: slovacik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Ahoj chlapi, Scala se nově nabízí ve výbavě Fresh a řeším, že by mi ta výbava do druhého auta na couračky stačila. Je v ní ale jen rádio Swing se smartlinkem a Bluetooth. Budu moct na displeji rádia zobrazit waze a přehrávat hudbu ze spotify z mobilu? Asi nic dalšího nebudu potřebovat... Na přehrávání hudby asi nestačí Bluetooth ale je třeba připojit mobil kabelem přes smartlink předpokládám... Díky za odpověď. 

Edit: No tak nic, u této výbavy nelze dokoupit zadní airbagy, tak ani swing nebude...

Editováno: , autor: Mariacek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Mám tu akutní problém, dnes jsem spároval nový telefon, po ukončení tel. hovoru zůstala ale svítit na displeji ikona zeleného sluchátka a hovor byl stále aktivní, provedl jsem restart infotainmentu, problém je, že po vytáhnutí klíčku se rádio nevypne! Doufám, že se odpojí automaticky po nějaké době, ale předpokládám, že bez servisu se tohle nevyřeší, nemá někdo nějakou zkušenost?

Editováno: , autor: vormen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tu baterku bych nerad odpojoval a co třeba vytáhnout pojistku? Je tam jedna na infotainment a druhá na displej infotainmentu a gsm anténa. Vzpomínám, že už včera jsem měl ráno problém s telefonem, kdy z ničeho nic byl offline a nešlo se na něho ani dovolat, tak už to muselo být načnutý a ten novej telefon to dneska dorazil.

Zapalování jsem zapínal/vypínal několikrát a nic. Taky když restartuju infotainment, tak dřív první nápis byl smartlink se spouští a teď to píše telefon se spouští. Tam bude nějakej problém s modulem telefonu, pravděpodobně SW. 

Editováno: , autor: vormen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10s restart radia cez tlacidlo zapinania. Stlac tlacidlo a drz. Ja som to viackrat vravel, ze je to shit :)

Toto co pises sa mi stalo pri prvej ceste domov po prebrani auta. Aktualizovali soft, potom uz vypnut slo, no ta opacha kazdy den blbne ak necham na tel zapnuty bluetooth a nepripojim ho pred startom kablikom k systemu.

Aj ked to odladili, vydrzalo to len mesiac, kym pri garancke auto zase nanapichli. To iste, ak sa aktualizuje soft telefonu, zase odparovat a naparovat, aby to blblo menej.

 

Ale prioritne ten 10s restart systemu skus ak sa ti zasekne a cim skor servis a aktualizacia ak je novsia a potom uz len ako spravne riesenie u toho infotaimentu-naucit sa s tym zit...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Držení tlačítka nepomohlo, pořád po restartu nabíhalo spouští se Telefon, žádné logo škoda nebo smartlink. Ale teď po cca 2 hodinách už displej vypnutý, po zapnutí zapalování ono logo škoda a bezdrátově se připojil mobil, po vyjmutí klíčku se displej vypnul, vše funguje jak má, uff. Naprosto stejný případ jako zde:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, vormen napsal:

Tu baterku bych nerad odpojoval a co třeba vytáhnout pojistku? Je tam jedna na infotainment a druhá na displej infotainmentu a gsm anténa. Vzpomínám, že už včera jsem měl ráno problém s telefonem, kdy z ničeho nic byl offline a nešlo se na něho ani dovolat, tak už to muselo být načnutý a ten novej telefon to dneska dorazil.

Zapalování jsem zapínal/vypínal několikrát a nic. Taky když restartuju infotainment, tak dřív první nápis byl smartlink se spouští a teď to píše telefon se spouští. Tam bude nějakej problém s modulem telefonu, pravděpodobně SW. 

To odpojenie je standartny bezny postup servisov  a odporucanie vyrobcu aj pri rieseni tzv TPI...nic sa nemoze stat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Ondra16V umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...