Jump to content

Recommended Posts

Zdraví Vás,

mám problém vzadu za spolujezdcem mi přestalo svítit osvětlení  nohou, tak jsem vyměnil žárovku, ale stále nesvítí. Pod sedadlem řidiče mi svítilo osvětlení nohou, tak jsem si řekl vypojím svítidlo a zkusím to zapojit pod sedadlo spolujezdce. Bohužel při prvním vycvaknutí  pouze bílý plastík (ještě jsem neměl vůbec svítidlo venku), tak mi v tom momentě přestalo svítidlo svítit a od té doby nesvítí. Vůbec netuším co se mohlo stát a proč obě svítidla i po výměně žárovek již nesvítí. Máte prosím nějaku radu? Jedná se o Superb r.v. 2011. Děkuji za každou radu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahoj @kocourek2019 .. išiel by som na to vylučovacou metódou. Ak predné svietia, tak problém bude až niekde pri konci tipujem. Podľa schémy ide o paralelné zapojenie. Ak máš multimeter, alebo nejaký kamarát, tak by som zmeral napätie na káblovom konektore svietidla. Ak tam bude 12V, tak je problém v samotnej lampičke (kovový prevod vedenia, usadenie žiarovky ...). Ak tam napájanie nebude a máš to origo, tak podľa farieb vytrasuj ďalšiu spojku(konektor) pod tým istým sedadlom. 

Takouto vylučovacou metódou by si mal na to prísť. 

Celé za predpokladu, že predné svietia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Content

  • By wizaard
   Ahoj, mám otázku a budu rád, pokud tu někdo zná a podělí se o odpověď - na svém Superbu II (sedan, MR 2010, Ambition) nemám osvětlení nohou vzadu. Chápu, že je to otázka dvou lampiček na spodní straně předních sedaček. Otázka ale zní - jde to dodatečně dodělat? Je mi jasné, že asi určitě ano, spíš mi jde o to, co je pro to třeba udělat, aby se vůbec vyplatilo do toho jít.
    
   Díky!
  • By linkin1
   Jdu se poradit. Pomuze mi nekdo? Sviti mi vnitrni osvetleni nad palubkou i kdyz nastartuji motor a pak jedu autem a porad sviti a sviti. Jde vypnout pouze prepnutim prepinace do stavu vypnuto. Osvetleni nad sedadly/na strope/ se zhasina s nastartovanim motoru nebo zamcenim,tak jak ma. Ta dve tlacitka u osvetleni nad palubkou jsou vypnuta/vymacknuta/. Diky
×
×
 • Create New...