Přejít na obsah

Dorobenie adaptivneho tempomatu


Ajven G

Doporučené příspěvky

ahojte, nenasiel som tu este. Chcem sa spytat, ci sa da dorobit do mojej Oktavky 3 aj adaptivny tempomat. Ma to celkom nabitu vybavu, ale oproti nasej firemnej mi tam este k tym ostatnym vydobytkom techniky uz chyba len Adaptivny Tempomat. Rozumiem tomu, ze by sa musel dat senzor do prednej masky, aj nova packa pod volant. Ale co kabelaz ? Robil to uz niekto zo slovensko moravskeho pohranicia ? Kam zajst? Diky za tipy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

ferda25: co sa mysli pod vymenou abs prosim? len nejake senzory, alebo cely system? 

vies priblizne odhadnut cenu dielov, ktore je potrebne dokupit na dorobenie adaptivneho tempomatu do oktavie 3, ktora ma dsg a front assist, ale ma len normalny tempomat? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj, 
Chci se zeptat. Přemýšlím o ACC. Mám O3 RS v manuálu. Bohužel s výroby bez ACC. 

Snažil jsem se pročítat fóra, ale nikde jsem nenašel zda tedy jde nebo nejde dodělat. ... někde se tvrdí, že ano někde ne. 
V případě, že ano co je tedy nutností předělat/dodělat.  - Radar, jednotku, mřížku nárazníku, kabeláž a páčky pod volant (nelze dokódovat ovládání z multifukčního volantu jako to má Passat ? ) + dokodování ? 

Může mi to někdo prosím objasnit ? 
Děkuji. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U manuálu není nutná výměna jednotky ABS...multifunkční volant z VW do Škodovky....pokud Ti to přijde levnější a lepší než jen nové páčky....

 

Bez ACC nemusí znamenat bez front asistentu???

 

Má auto tempomat?? 

 

Investice - cca. 25.000,-

 

Přesnější informace jen dle VIN(už jen z toho důvodu, že face O3 má ACC jinde než před face O3).

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...