Přejít na obsah

Problem s řazením


Tomasssss

Doporučené příspěvky

Zdravím moc prosím o radu...Stalo se mi tohle při jízdě mi nešla vyřadit dvojka nějak těžce jsem ji vyřadil a pak už nešla zařadit žádná rychlost tak jsem auto okamžitě odstavil,po Cca 2 hodinách jsem k autu došel zkoušel jsem bez nastartovaneho motoru zařadit ale nic žádná rychlost nešla s neutral tam chodil normálně tak jak má.Auto jsem nastartoval a stále žádná rychlost nešla zařadit ...nechal jsem auto samovolně rozjet z kopce pak jsem pouštel spojku (neutrál)dělalo to takovej chraplavej zvuk  pak jsem zkusil zařadit 3jku a šla tam pak i 4,5 pak jsem zastavil a zkusil 1,2,3,4,5 všechny rychlosti šli bez problému poté jsem dojel domu Cca 4km otáčky byli větší než by měli být.Auto jsem po dvou dnech nastartoval a otáčky byli okolo 2000/min  přitom by měli být okolo 800-900/min tak teď nevím co s tím ..děkuji za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...