Přejít na obsah

Označení těhlic


tim 35

Doporučené příspěvky

Chytil jsem kamen na pravou stranu prorazil obě guny,ohnul těhlici a zadní nápravu.Sehnal jsem těhlici,ale jelikož vím,že můj 1,9/96 rok3/ 2004 ma ložiska průměr 82,  poloosu a kloub shodny z 2,5TDi tak jsem hledal těhlici na vrak. pro 2,5TDi/114kW.Dostal jsem s číslem 8D0407258AM.Až doma jsem zjistil,že číslo sedí,ale na autě je8D0407258AR.Ložisko sedí 82,vypadá to že i dolní čepy budou stejné,kryt kotouče je na těhlici jen na třech šroubech místo čtyř(lehce vyvrtatelné) a dole má AM velkou díru u spodního čepu já mám plny materiál.Podle ETKY jsou obě těhlice na 110kW,mám tam mít 8D0407253   a 4.Co s tím?Je možné že to němci stříleli od boku a dávali co bylo.Liší se geometrie těhlic všech kategorií,doraz rejdu ,nebo jen ložisko je jiné 75/82 a spodní čep 21/16mm.Ohlou těhlici mám na autě,takže porovnají to až v servisu a pak můžou plakat.

 

Editováno: , autor: tim 35
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...