Přejít na obsah

Odvzdusneni chladici soustavy


machacek01

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Dílenský příručky jsou tady vyvěšený ke stažení. Co se týče toho plnění, tak není v tom potřeba hledat vědu.

Princip je takový, že podtlakovým přípravkem uděláš v chladící systému podtlak, který je potřeba několik minut nechat působit.

Pak se uzavře kohout od zdroje podtlaku a otevře se kohout na který je napojená hadička, která je ponořená v kanystru s namíchanou chladící kapalinou.

Chladící systém si díky podtlaku který v něm je sám natáhne kapalinu. Pak se na nádržku dá víčko a auto se projede aby se ohřálo na provozní teplotu.

Potom se nechá vychladnout a podle potřeby se kapalina dolije.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Dělal jsem to u 3 aut obráceně, odpojil jsem přepadovou hadičku z baňky, tu jsem si dal do prázdné flašky, naplnil jsem plnou baňku (několikrát) a foukal jsem do vývodu po přepadové hadičce, vždy to bylo bez problémů. Také jsem ze začátku nechal odpojený konektor od clonky vodní pumpy, aby fungovala hned po startu, po odvzdušnění jsem konektor zapojil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...