Přejít na obsah

Parkovací kamera Rapid SB


Zezacz

Doporučené příspěvky

Myslím, že high kamera se pro Rapida vůbec nenabízí, jen low. V Rapidu ani ve Fabii se s high nikdy nepočítalo. Ale možná mě někdo opraví. Bylo by tedy nutné kouknout, odkud by se dala vzít z jiného vozu, kde je high kamera nebo koupit samotnou high kameru a zkusit sehnat někde kliku s dírou pro kameru.

 

A pokud si dobře vzpomínám, tak high kamera jde jen pro Amundsen v Rapidu/Fabii. Tuším, že jsem se o tom bavil s @wirer

Jak vidím, tak to tady wirer zmiňoval o pár příspěvků nad tím, jsem se překoukl :D 

Editováno: , autor: Krosta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tak. rozmerovo a pripojenim high problem nie je, na eshop skodovky by som sa asi moc nespoliehal. niektore typy Bolero a snad kazdy Amundsen umoznuje high verziu. samozrejme je nutne spravne pripojit, nakodovat a skalibrovat, pripadne nahrat dataset/parametrizaciu. to VCDS nevie, hlavne ked je kamera nova a prazdna. ak je z druhej ruky, pripojit a nakodovat sa da, fungovat bude, len bude hlasit cez diag chybu basic setting. bude bez kalibracie

ak by si daval Amundsen, urcite by som isiel do high. bol to tajny plan este na F3, ale musel by som rezat vacsi otvor a auto sa stihlo predat skor, ako som to uskutocnil. ale lakalo ma to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...