Přejít na obsah

Adaptivní tempomat


Marho

Doporučené příspěvky

Našiel som nejakých borcov z nemecka - https://www.kufatec.com/en/skoda/scala/scala-nw1/automatic-distance-control-acc-for-skoda-scala-nw1-43705 , ale reálne za to pýtaju viac ako je na tej stránke. Tak sa ideálne snažím nájsť aspoň o niečo lepšiu cenu a aby som s tým nemusel jazdiť skoro až k Dánsku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Scala má jako O3, ruční brzdu, tj. i zde platí to samé co u O3...u auta s mechanickou převodovkou ABS může zůstat, ale s automatickou se musí měnit ABS. Dodělat lze, ale v případě automatické převodovky, to díky výměně absa nebude levné.

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, ferda25 napsal:

Scala má jako O3, ruční brzdu, tj. i zde platí to samé co u O3...u auta s mechanickou převodovkou ABS může zůstat, ale s automatickou se musí měnit ABS. Dodělat lze, ale v případě automatické převodovky, to díky výměně absa nebude levné.

 

Vedel by si priblížiť v akej cenovej hladine by to +- bolo? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Joscer napsal:

Docela by mě zajímalo, jaký jsi měl důvod to neobjednat přímo z výroby.

 

Dobrá otázka, pôvodne som myslel, že ju tam mám, ale následne Škoda vyhodila adaptívny do 160 kmh z ponuky a bolo nutné objednať priamo ten do 210 kmh, no ja som si to nevšimol a pri potvrdzovaní obednávky som tak nakoniec nemal ani jednu variantu :( 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zdravim ve spolek!

mam 6M s ACC a neskutecne mne rozciluje, kdyz pri aktivnim ACC 

vyradim do N a ozve se strasidelny gong, jako bych nebyl pripoutan,

nebo najizdel na chodce (...samozrejme prehanim...)

da se tento zvyk vypnout, nebo ztlumit?

 

diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...
V 21. 11. 2019 na 11:51, ferda25 napsal:

Scala má jako O3, ruční brzdu, tj. i zde platí to samé co u O3...u auta s mechanickou převodovkou ABS může zůstat, ale s automatickou se musí měnit ABS. Dodělat lze, ale v případě automatické převodovky, to díky výměně absa nebude levné.

Ahoj chtěl bych se zeptat, když mám klasický tempomat a chtěl bych ACC, vyměním páčky, musí se něco přepojovat nebo přitahovat (dráty do BCM), když se vše zapojí stačí pouze kodování nebo je potřeba SWaP? Předem děkuji za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...