Přejít na obsah

Letní pneumatiky


epo

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Potom daj vedieť skúsenosti, ale podľa mňa budeš spokojný. Mám tie staršie Asymmetric 3 a spokojnosť, aj keď som ich kúpil len ako náhradné riešenie za vtedy beznádejne vypredané CPC6ky. Oproti Bridgestonkam E300 od výroby sú o poznanie tichšie a môj subjektívny pocit, že aj na mokrej ceste držia lepšie. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, zkusím pak něco sepsat. Když jsem vybíral, tak byly asymmetric 3 zrovna vyprodaný.

Ohledně té hlučnosti uvidíme, neboť podle EU štítku mají být docela hlučné 72dB.

Původně jsem koukal na Fuldy a Hankook, ale Goodyear byl za dobrou cenu (+1000kč na sadě) oproti těch dvoum, takže jsem ho zkusil.

Navíc je to loňská novinka, tak se alespoň nemusím bát, že by přišly staré.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...

letne pneu su na tom horsie ako som povodne myslel, tak potrebujem minimalne 2 kupit nove. dilema....

 

GoodYear Eagle F1 Asymmetric 3 - valivy B, dazd C, hluk 68

Bridgestone Potenza RE-050A - valivy C, dazd A, hluk 71

Dunlop SP Sport MAXX RT2 - valivy odpor az E?

 

nechcem dat za 1 pneu 150 či viac €, ale zase aby to vydrzalo nieco. jazdim toho dost, i ked v aktualnej situacii pomenej. momentalne mam Bridgestone RE-050A, teda ak dokupim zatial 2, vydrzim tuto sezonu, pripadne zvysne 2 dokupim v priebehu roka ak bude za co

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hankook Ventus Prime ma tiez zaujali, parametre ako Bridgestone co mam (C/A/71), ale su o priblizne 20€/lacnejsie ako Bridge (87 voci 107)

Edit: tak Hankook 72dB maju, Bridge 71dB

 

Pohravam sa i s myslienkou bazaru, bud len 2 nutne alebo 4 s dezenom aspon jednu sezonu (5-6mm)

Editováno: , autor: wirer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám na autě z výroby Dunlop SP Sport MAXX a jsem spokojen. Jezdím slušně, nikdy nezkouším záměrně limity auta atd.

Já osobně bych do bazarových pneu nešel a raději koupil nové.

K tomu valivému odporu, když jsem před zimou sháněl zimní pneu, tak jsem se dočetl, že tyto parametry do EU štítku si měří každý výrobce podle sebe. Z toho mi vyšlo, že není B jako B :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vopred sa ospravedlňujem, ak som netrafil tému, ale kvôli tomuto sa mi zdá zbytočné zakladať novúa kedze sa blíži čas na prezutie na letné pneu, tak by som mal takúto otázku:

 

na aký "moment" sa uťahujú šróby na kolesách?

 

ked som od vyroby pôvodne osadenych letných pneumatík prezuval na zimné v pseuservise (kvôli nahodeniu na nové disky), tak mi servisak hovoril, ze je to veľmi dôležité...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ďakujem a ešte sa spytam: aky rozmer kľúča treba mať (našiel som rozmer 1/2"; 1/4"). 

 

predpokladám ze to nejako závisí od rozmeru srobov. ten rozmer neviem aký mám, ale mám sroby od výroby (MR2019; fabia iii combi 1.0 tsi; 81kw)

 

ďakujem a sorry za takéto "lama" otázky, ale nikdy som neriešil takéto veci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Takže jsem nakonec po Bridgestone Turanza ER 300 které už byly ko,nakonec koupil a minuly tyden nazul Michelin Pilot Sport 3 215/45 R16,protože jse mi je podařilo sehnat za lepší cenu než Michelin Primacy 3 a za mne po 500 km spokojenost. Pneumatiky co jse týka komfortu jsou uplně jinde než "tvrde" Bridgestony,jsem zvědav na výdrž.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...