Přejít na obsah

AdBlue


Joscer

Doporučené příspěvky

Žádný sraní. 

Je to jen hnojivo močovina. 

Lak to nezkurví. 

Normálně hadrem utřít když to vyhrkne.

Žádný sraní 😀

 

Jen u pumpy, pokud tu hubici vůbec strčíte do osobáku (bývá větší) tak tam hrozí tím velkým průtokem poškození čidla. Proto jsou i ty hubice větší. 

Doma je to v pohodě. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zalezi od toho, kde jazdis. mesto, medzimesto, dialnice - podla toho vypaluje DPF a podla toho berie AdBlue.

Za mna, dlhe trasy na 95% (80km v kuse, z toho 80%dialnica momentalne) tak to vychadza v pohode na 13-5000km. Ale nikdy som nedolieval, ze mam dojazd 1000ku. Vzdy mam vacsi dojazd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, keras napsal:

Adblue nádrž není na 15 ale na 12 litrů!!! 

Klidně tam těch 10 nalej už teď. 

No já právě nechci zmást to čidlo. Četl jsem, že když tam naleju víc, než to ukazuje že to chce, tak si to čidlo s tím neporadí a bude ukazovat že tam není nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne že tam nic není, ale nebude to umět změřit. Auto jezdit samozřejmě bude. 

Až se dostaneš ježděním trochu níž, už to začne počítat ok. 

 

Vychcat jo🤣 Na dojetí ok. 

I destilka na dojetí... 

 

Ale časem by ty minerály které jsou jak v moči tak kupodivu i v destilce mohly ucpat trysku

Proto se používá demineralizovaná voda. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja dolievam o 0,5 litra menej, ako je zobrazené na PC - pri max. hodnote doliatia. Mám to odskúšané. Ak ideš viac k maximu, nemusí ti určitú dobu zobrazovať údaje v litroch o potrebe doliatia. Ako píše Keras, až pokiaľ jazdením  neklesne hladina a čidlo ju opäť začne zaznamenávať.

Ale počul som aj o tom, že sa to čidlo nemusí  opätovne "chytiť" a ľudia museli do servisu, kde im to cez diagnostiku museli resetovať.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • Pawouk umístěno následující téma
  • o 4 měsíce později...

Tak mně čeká první doplnění AdBlue (zatím jsem to nechal na servisu v rámci oleje nebo nějaké záruční opravy)

 

Teď to jaksi nevyšlo, tak se chci prosím zeptat těch co tankují z náklaďáckejch pistolí - je nutné do Scaly mít od obsluhy nástavec na pistoli pro osobní auta, nebo tam vleze v pohodě ta náklaďácká pistole?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...