Přejít na obsah

Bliká žhavení, následně kontrolka výfuku a auto spadne do nouzového režimu


pavelhieu

Doporučené příspěvky

Ahoj,

 

mám tady jeden problém s autem. Třeba se někdo z vás s tím setkal a dokázal mi s tím pomoct.

 

Když pořádně šlápnu na plyn, začne blikat žhavení, potom kontrolka výfuku (motor) a následně se auto přepne do nouzového režimu. Po znovu nastartování to zase normálně jede. Někdy když mám otáčky na 3000 tak závada se zase objevuje. Nestává se to pravidelně, ale jen občas.

 

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Ahoj. Jak jsi to vyřešil? Aktuálně to řešíme u Rapidu a ze servisu už auto 2x odjelo s tím, že poprvé na nic nepřišli, po druhé nalili aditivum a svedli to na špatnou kvalitu nafty - tankováno především na Benzině nebo sem tam EuroOil, auto startuje v mrazech bez problémů, vše se projeví jak píšeš ty - vysoké otáčky např. na dálnici apod.

Chlápek z jiného vlákna měl prý ten samý problém a nakonec to u něj bylo vadný snímač plnícího systému.

Editováno: , autor: PetriCZECH
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...