Přejít na obsah

Žárovky do halogenových světlometů


Đavid Calta

Doporučené příspěvky

před 6 minutami, Supermarine_Spitfire napsal:

Když chceš co největší výkon tak: Oram NBL, nebo Philips Extreme Vision

Jestli chceš mermomocí "jakože" bílé světlo: Osram Cool blue intense, Philips White Vision, PIAA 5000K.

Jsou homologované a bude to extrémně kůl. 

PIAA nemají homologaci. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...
  • o 5 měsíců později...

Ahoj,

 

někdo tu psal, že H15 osram nightblue svítí sice bíle ale jen v dálkových. Tzn. když máš zaplé klasiky potkávací, tak do toho trochu svítí i ty H15 které bohužel v této intenzitě svítí žlutě. 

 

Prý je možnost zvýšit intenzitu těch H15 v režimu potkávaček-  jestli to doopravdy funguje nevím.

Každopádně, v nejbližší době mám v plánu jet za mechanikem , nechat si to poštelovat a dám vědět :) 

 

H7 do dálkových nepasují, jsou tam H15, které mají tři funkce a to parkovací, dálková a denní svícení.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Ahoj, tak co, existuje už nějaká varianta, jak si do halogen světlometů (moje Octa r.v.2013) dát bílé světla (LED či žárovky) ?

 

Líbí se mi celkem ta varianta - na H7 dát Osram Night Breaker Laser a na H15 Osram Cool blue intense..

Ale při tlumených světlech se tu řešilo, že H15 svítí do oranžova a proto mi poměr cena výkon přijde pořád pro tu variantu raději nechat všude žluté. Nebo už někdo na něco přišel?

 

LEDky Osram H7 stále prý nejsou homologované pro ČR.. 

 

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sleduji pravidělně tu :

https://www.osram.de/am/night-breaker-led/night_breaker_led_kompatibilitaetsliste.jsp#_m301_m302__h1_h2_headline

stále platí, že i když tam auto je , tak je to jen pro německo .. ale už je to taková menší záruka, že mít tam tento typ LED už není kdoví jaká prasárna, nicméně u nás stále nelegální

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...