Přejít na obsah

Divne cvakani po rane do podvozku


Chewbacca

Doporučené příspěvky

Zdravim, mam  problem. Vyjizdela jsem trochu do kopecka a najizdela na hlavni doleva. Jak jsem se prehoupla na tu hlavni, neco bouchlo. Nebyla to rana jako kdyz vlitnu do diry. Mirnejsi a jina. Ujela jsem par km, dite otevrelo okno a bylo najednou slyset rychly divny cvakani zvenku, vepredu zprava. Jak kdyz nekdo cvaka nehtama treba do skla od hodinek. Do volantu to nejde, nic nevibruje. Zitra zkusim odpozorovat, pri cem to cvaka, dneska se mi zdalo ze kdyz zrychlim. Netusite nekdo, co jsem to provedla? Abych se pripravila, co to je a kolik bude stat oprava. V tydnu asi zajedu do servisu. To je vyborny ted pred Vanocema. Ja se de facto teprv rozjizdela do toho kopecka, takze nic zbesilyho, byla tam akorat tak 5 cm hluboka vetsi dira v asfaltu, jinak jsem nic nevidela. Ale byla tma, no. Diky za odpovedi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...