Přejít na obsah

Zadní mlhovka i vpravo


HWSpeedy

Doporučené příspěvky

Zdravím, neřešil někdo dodělání pravé zadní mlhovky? Nebo nemají ji novější ročníky zapojenou?

Dnes jsem měl vyndaná zadní světla (pod nimi bylo tak 1/2 cm tlustá vrstva písku a bahna) a v pravém světle je zadrátovaná i mlhovka a dokonce i dvojitá žárovka tam je.

Akorát schází přívodní drát vedoucí do konektoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, PavkaKorčagin napsal:

Je nezapojená u všech, natáhni drát od tý levý.

Tak zas tak jednoduché to určitě nebude.

Snese dvojitou zátěž původní kabel k levé mlhovce a pojistka?

Dá se kabel napojit do stávajícího konektoru, případně se dá udělat nějaká úprava?

Kudy táhnout ten kabel?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Dřív když se dodělávalo tažné zařízení natáhl se kabel ze světla a bylo to. Dnes se dává řídící jednotka jen proto, aby to nehlásilo chybu. Takže když natáhneš kabel podle mě to vydrží jak pojistka, tak přívodní kabel, ale může to hlásit chybu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Dával jsem na zkoušku dozadu 36W led žárovky, po připojení 3 obrysovky jednotka světlo odpojila.
Pak jsem zkoušel blinkry, 32W ledku :) po druhém bliknutí jendotka opět odpojla :)
Po vytažení klíčku a znovu sepnutí, se to opakovalo :) Po vrácení origo žárovek zpět a opětovném otočení klíčku šlapalo vše jak po drátkách :)
Obdobnej problém jsem řešil i u retrofitu zadních lamp z Upa na citigo :) když se do obrysu dali silnější žárovky, opakoval se stejný scénář jako s ledkama :)

Podotýkám že ledky jsou kvalitní a mají podporu can-bus :) Na jiných autech normálně fungují :)
Paradox č.2 je že stejné led blinkry v předu problém nedělají :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok. Ale opravdu nechápu 36W led žárovky do koncových světel krát 3. Přitom originál žárovky jsou tuším 3x 4W (nebo 5W). Co to je? To jsou buď nějaké shit LED čipy nebo ti to vypálí oči. Vím kolik dnešní LED čipy dokáží dostat světla z 1W.

Máš nějaký odkaz na takové žárovky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak říkám byl to test, o tom že bych to tam nechal nemusíme polemizovat je to blbost :) Samosebou jsou to žárovky do zpáteček, ale tím že mám víc patic jsem to testoval všude :) Odkaz nemám, nekupuju ledky z tržnic jako aliexpress atp, beru ledky přímo od 3 nejvetších výrobců v číně (žádnej rebrand) :)

PS-OffTopic: Mimochodem v předu mám 92W sadu v potkávačkách a 105W v dálkách :) A opravdu ty W mají , nechvával jsem i přeměřovat světelnej výkon, abych tu nepsal kraviny z krabičky :) (samosebou s teplotou, jak se ledky ohřejí výkon lehce klesá)
Jen to nejsou ledky za 20$ ;)

Editováno: , autor: DYXiCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...