Přejít na obsah

roomster zapojenie cinskeho radia


andrejo

Doporučené příspěvky

dobrý deň,

 

potreboval by som pomoc s nasledovným problémom. Menilo sa radio v roomster rv 2007 ( povodne Dance) za 2Din cinske radio. Ak zapojim kabelaz ( foto prilozene) cez CAN-BUS co bol sucastou dodavky tak radio sa spusti a následne nabehne info obrazovka kde hlasi nedostatok paliva( aj ked je natankovane) radio hra ale tato stranka aj ked sa zrusi tak sa hned znovu vrati. Skusal som to radio na rapid spaceback a tam funguje vsetko v poriadku.

Ak sa vsak pokusim na roomsteri zapojit radio tak ze odoberiem can-bus a spojim kable ACC tak radio funguje spravne (akurat neprebera udaje z CAN-BUS , ale to by nevadilo) ale pravdepodobne je stale napajane. Preto by som sa rad spytal ci by niekto vedel poradit bud ako rozchodit zapojenie s CAN-BUS modulom a ak nie tak ako by sa dalo zapojit radio bez CAN-BUS modulu ale tak ze by sa spustalo a vypinalo na zasunutie alebo vybranie kluca zo zapalovania.

 

velmi pekne dakujem za pomoc  

IMG_0365 (1).JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...