Jump to content

Cenovka, výbava Octavie IV a konkurence

Recommended Posts

Kombi je nakokot. Liftbek má po otevření pátých dveří větší nakládací otvor přístupný i jakoby zezhora. To je pro mě rozhodující. Jsou věci, které do kombi OIII nemůžu dostat a do OIII liftbek v pohodě. A o špinění skla u pátých dveří kombíku ani nemluvě. 

Za mě liftbek vede :-). Nevím co kdo na kombi má....

• Upvote 1
  • Downvote 3
Kombi je nakokot. Liftbek má po otevření pátých dveří větší nakládací otvor přístupný i jakoby zezhora. To je pro mě rozhodující. Jsou věci, které do kombi OIII nemůžu dostat a do OIII liftbek v pohodě. A o špinění skla u pátých dveří kombíku ani nemluvě. 

Tak národ chalupářů nebo se stačí podívat na letní cestovatelé do HR-kufr až po střechu. Nějaký stolek, pračka ... se vejde.
Jo LB je elegantnější o tom žádná.

Třeba já design, liftback není ani kupé, ani sedan, nikdy se mi proti kombi nelíbil...

Jinak lidi, co vlastně chcete? Kdyby přišla škodovka s ještě ojebanějším, nebo stejně ojebaným (protože více to asi moc nejde) autem jako je OIII, každý by prskal, jaká sračka to je.

Když tedy za mě udělá konečně správné rozhodnutí a dá ty prachy na líbivější design a lepší materiály, což jde nutně ruku v ruce se zdražením, zase všichni prskáte, jaká je ta cena sračka.

Nechcete rovnou Rolls Royce zadarmo?... Stejně by si každý našel další důvod ke kritice.

• Like 8
  • Upvote 1

před 1 hodinou,@Joker 85 napsal:
A kdo si ho objednal v 2018.... 490tis lif. 1.4.TSI 110kw manuál, kessy, dvouzonova klima, zadní senzory, vyhřívaný přední sedačky, auto světla i stěrače, ostrik světel, mirrorlink, DAB, mlhovky, full světla přední a zadní v uvozovkách, atd.... [emoji87][emoji86][emoji85][emoji2958]

Tak to moc výhodné pro čecháčka nebylo, ty raději combi. I prodejce říkal, že jich moc neobjednali, ještě o prázdniny jich po roce bylo mraky skladem, jedna ještě je. Hlavně tento rok i na ten Trumf byli schopný dát slevu 12% ( hotovost, bez protiúčtu na RČ)

2FB99EF2-2BCC-4E46-8E15-4CE5729B3F5D.png

Edited by Jan R.
V 28. 11. 2019 na 16:32, Jan R. napsal:

Tak to moc výhodné pro čecháčka nebylo, ty raději combi. I prodejce říkal, že jich moc neobjednali, ještě o prázdniny jich po roce bylo mraky skladem, jedna ještě je.

Až na to, že to auto mělo prakticky jen pevnou konfiguraci a byl to pouze jeden motor (navíc benzin) s mechanickou převodkovou.

A to vadí? Byl vybrán kompromis. Rodina, když má jedno auto na dojíždění do práce, školky, těžko bude vyžadovat TDi. Tento rok, ale dali Combi, sice s litrem ale s auto AC a prakticky hned byli pryč, psal to tu i někdo na fóru. Hlavně do výroby na RČ dali i 12% slevy, za 400 nebyla snad ani i30.

Pleteš příčiny a souvislosti. Combi je jeden z důvodů, ale zdaleka ne jediný. Jedním z nich kromě uvedených bylo třeba i to, že Trumf pocházel z Ruska. Ať se to spoustě lidem líbí nebo ne, také, že to byl výhradně benzin.