Přejít na obsah

Cenovka, výbava Octavie IV a konkurence


Jan R.

Doporučené příspěvky

Kombi je nakokot. Liftbek má po otevření pátých dveří větší nakládací otvor přístupný i jakoby zezhora. To je pro mě rozhodující. Jsou věci, které do kombi OIII nemůžu dostat a do OIII liftbek v pohodě. A o špinění skla u pátých dveří kombíku ani nemluvě. 

Za mě liftbek vede :-). Nevím co kdo na kombi má....

  • Pozitivní 1
  • Negativní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kombi je nakokot. Liftbek má po otevření pátých dveří větší nakládací otvor přístupný i jakoby zezhora. To je pro mě rozhodující. Jsou věci, které do kombi OIII nemůžu dostat a do OIII liftbek v pohodě. A o špinění skla u pátých dveří kombíku ani nemluvě. 
Za mě liftbek vede :-). Nevím co kdo na kombi má....

Tak národ chalupářů nebo se stačí podívat na letní cestovatelé do HR-kufr až po střechu. Nějaký stolek, pračka ... se vejde.
Jo LB je elegantnější o tom žádná.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kombi je nakokot. Liftbek má po otevření pátých dveří větší nakládací otvor přístupný i jakoby zezhora. To je pro mě rozhodující. Jsou věci, které do kombi OIII nemůžu dostat a do OIII liftbek v pohodě. A o špinění skla u pátých dveří kombíku ani nemluvě. 

Za mě liftbek vede :-). Nevím co kdo na kombi má....

Třeba já design, liftback není ani kupé, ani sedan, nikdy se mi proti kombi nelíbil...

 

Jinak lidi, co vlastně chcete? Kdyby přišla škodovka s ještě ojebanějším, nebo stejně ojebaným (protože více to asi moc nejde) autem jako je OIII, každý by prskal, jaká sračka to je.

Když tedy za mě udělá konečně správné rozhodnutí a dá ty prachy na líbivější design a lepší materiály, což jde nutně ruku v ruce se zdražením, zase všichni prskáte, jaká je ta cena sračka.

Nechcete rovnou Rolls Royce zadarmo?... Stejně by si každý našel další důvod ke kritice.

  • Líbí se mi 9
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky


před 1 hodinou,@Joker 85 napsal:
A kdo si ho objednal v 2018.... 490tis lif. 1.4.TSI 110kw manuál, kessy, dvouzonova klima, zadní senzory, vyhřívaný přední sedačky, auto světla i stěrače, ostrik světel, mirrorlink, DAB, mlhovky, full světla přední a zadní v uvozovkách, atd.... [emoji87][emoji86][emoji85][emoji2958]


Tak to moc výhodné pro čecháčka nebylo, ty raději combi. I prodejce říkal, že jich moc neobjednali, ještě o prázdniny jich po roce bylo mraky skladem, jedna ještě je. Hlavně tento rok i na ten Trumf byli schopný dát slevu 12% ( hotovost, bez protiúčtu na RČ)

2FB99EF2-2BCC-4E46-8E15-4CE5729B3F5D.png

Editováno: , autor: Jan R.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 28. 11. 2019 na 16:32, Jan R. napsal:

Tak to moc výhodné pro čecháčka nebylo, ty raději combi. I prodejce říkal, že jich moc neobjednali, ještě o prázdniny jich po roce bylo mraky skladem, jedna ještě je.

 

Až na to, že to auto mělo prakticky jen pevnou konfiguraci a byl to pouze jeden motor (navíc benzin) s mechanickou převodkovou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to vadí? Byl vybrán kompromis. Rodina, když má jedno auto na dojíždění do práce, školky, těžko bude vyžadovat TDi. Tento rok, ale dali Combi, sice s litrem ale s auto AC a prakticky hned byli pryč, psal to tu i někdo na fóru. Hlavně do výroby na RČ dali i 12% slevy, za 400 nebyla snad ani i30.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...