Přejít na obsah

Cenovka, výbava Octavie IV a konkurence


Jan R.

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Jinak v základu vychází v ČR Golf 8 ve výbavě Style na 653 000,- s motorem 1,5 TSI / 110 kW. V celkové ceně je již započítána metalíza za 14 500,- Kč.

Na fotkách výše je dražší barva žlutá Lime (18 000,- Kč) a AL 18" Dallas (+15 500,- Kč,-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 33 minutami, _Denis_ napsal:

Co ty dveřní výplně? Jaké dveře to jsou? Že to nemá ani to běžné "dynamické držadlo", či jak to napsat, ale jen takové ty misky..

Dveře to jsou pravé přední, teď si ale úplně nevybavím jestli je madlo jen miska, ale spíše ne.

Editováno: , autor: stanmar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 42 minutami, LukášCBR napsal:

Mně se osobně líbí spojení infotainmentu s virtual cockpitem. Obdobně, jak to má MB. Na ten trčící tablet u OIV si budu muset trochu zvyknout.

 Tohle je už na mě docela dost plochy

P1160431.thumb.JPG.f47c314aa164fb3ae9c33e9f4df7e498.JPG

 na druhou stranu kdoví jak to bude v budoucnosti - studie VW ID.

P1160240.thumb.JPG.14ca8e3816c22fa3c576ecc6e6fd34ac.JPG

 

Tak můžeme být asi rádi i za to co nám přinesla O IV.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
V 6. 2. 2020 na 17:15, Joker 85 napsal:

Sleva sleva je sleva.  

Ja za posledních pár let díky slevam na nových autech (konfigurovaných) jsem ušetřil od cenikove cca 200tisic. To je špatně? Měl jsem brát bez slevy?( to by pak nebyla škoda)

 

Jinak k tématu.  Už se někde proflakla cena RS tsi? 


Raději do hospody ?.

Ano, máš asi jeden z mála také pravdu, dnes jsem se také přesvědčil.

Naprosto stejná výbava, modelový rok, ... a rozdíl 29 tis. ( na cedulce na krámě dokonce o 32 tis.). Hledat slevu pro soukromníka je rozumné, za ten samý kus dát o jeden plat více, proč .... ?

https://www.havex.cz/cz/skoda?id=506449

Bude to platit i na Octavii časem.

D47C703B-93DB-411B-A078-3A2E7F5E3EC1.jpeg

Editováno: , autor: Jan R.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od uvedení se na všech fórech řeší cena, cena ....

Udělal jsem srovnání se Superbem III FL, @bojler měl zhruba pravdu 100tis rozdíl. Vyšlo mi 98 tis. ( v reálu to může být méně 70-80 tis., něco jednomu chybí, druhý navrch... ). Rozdíl není při té ceně moc, je v tom i lepší odhlučnění, zadní náprava, vypadá reprezentativněji.

 

car-card-C6PNBW9R.pdf car-card-C6PNBWNY.pdf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Dnes jsem viděl OIV poprvé naživo. První klíčová věc jsou kola. Jakmile se jedná o ta "skládaná" nebo to nejsou 18ky, tak mně přijde Octavia vzhledově divná, zvlášť v bílé barvě. Místa mně vzadu a celkově na šířku pocitově o něco míň (možná dané mohutnějšími sedadly a výplněmi). Největší překvapení je v interieru. Látka na přístrojové desce ok, hezké výdechy. Sedadla mně přijdou u OIII (tedy ta velká) lepší, tady mně vadily ty výstupky tlačící do ramen.

 

Jak jsem byl namlsaný ze Scaly, tak poměrně velké zklamání z materiálů a vzhledu. Na loketní opěrce koženka, blééé. Výplně dveří u Scaly látka, tady materiál podobný výplni u OIII. Vzhled potahů taky divný. Přístrojová deska u Scaly s barevnou lištou, tady takové fádní.

 

Začátek kacířské myšlenky

Pokud by existoval liftback Scaly, ta dostala elektrickou ruční brzdu, není podle statické prohlídky nad čím přemýšlet. A možná by to nemusel být ani lifbtack.

Konec kacířské myšlenky

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...