Přejít na obsah

Únik chladiacej kvapaliny spodkom vyrovnávacej nádržky


Skyzox

Doporučené příspěvky

Ja by som bol tiež veľmi zvedavý či tým budú trpieť všetky auta, ktoré dostávajú vyššiu záťaž denno denne na diaľniciach. U mňa predpokladám, že to mohla spôsobiť prvotne vodná pumpa, ktorá odišla a bola vymenená okolo 160 t km pričom na tom aute bolo ďalej jazdené po diaľnici pri vyššej záťaži. Asi sa to nedozvieme ale ani mňa to teda neteší pri 4 ročnom aute...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Včera som si vyzdvihol auto, výsledok - prasknutá hlava pri druhom a štvrtom valci, dalo sa to opraviť. Zrenovovala sa celá hlava  so zárukou. Cena renovácie ma vyšla na 400 EUR . Ďalšie výdavky boli samozrejme všetky tesnenia a nové šróby na hlavu. Cena okolo 270 EUR a plus cena práce (demontáž + montáž). Auto som otestoval a neuniká žiadna kvapalina cez nádržku von. Oprava sa dá nazvať ako úspešná ale chcelo to celkovo 1500 EUR aj s výmenou sacieho potrubia s chladičom, cez ktoré taktiež unikala chladiaca kvapalina. Na 4 ročné auto celkom nákladná investícia a to mám šťastie, že mám šikovného známeho, ktorý pracoval v škode a bez problémov mi to vedel spraviť. V škode by ma oprava vyšla na dvojnásobnú sumu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...