Přejít na obsah

Závada 4669 - Kontrolka žhavení


Jenda64

Doporučené příspěvky

 

Dobrý den, po výměně budíků za faceliftové u Octavie 1 (r.v. 2000) s motorem 1,9 tdi se na diagnostice objevila závada 4669 Kontrolka žhavení, Přerušení/zkrat-kostra a bohužel to nejde vymazat. Můžete mi někdo poradit, jak tuto závadu odstranit. Dočetl jsem se tady na fóru, že toto lze výměnou řídící jednotky motoru. Je někdo v Praze či okolí, kdo by tento problém byl schopen odstranit, jelikož s novějšími budíky jsem velmi spokojen, neboť nepadají ručičky a nebliká opakovaně kontrolka imobilizéru. Moc děkuji za každou radu či pomoc!

Editováno: , autor: Jenda64
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Závada vyřešena s tím, že nebylo nutné měnit řídící jednotku motoru a odstraněno Martinem Koutníkem z Rakovníka. Má inzerát na SBAZAR.CZ a tady je odkaz: https://www.sbazar.cz/martin.rakovnik/detail/88102207-maxidot-superb-1-benzin-3u0920841c?utm_source=sbazar&utm_medium=email&utm_campaign=email-reply-owner&utm_content=advert-link-box.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...