Přejít na obsah

Dvd v opěrkách SONY


Doporučené příspěvky

Koupil jsem octavku 2 a bylo v ni nandano DVD v operkach prednich sedadel. Nejprve to bylo mrtve, hledal jsem a nesel rozpojene kabely. V ridicovo sedacce jeden a ve spolujezdcovo dva, ten druhy oznacen jako OUT.

Po zprovozneni prehrava DVD i film z flashky v avicku. Problem je ze u te spolujezdcovo z ktere film poustim nejde zvuk. Jde pouze z te druhe telky. Rozebral jsem viz foto a dratky se tam zdaji jsou k reprackum, presto nehraje.

Druhy problem jsou ovladace, jdou na nich zvlastne tlacitka a nektera nejdou vubec, pise to neco jako ze to tlacitko nezna. Coz znamena ze to jde obtizne ovladat, nejdou vypnout titulky atd. Celkove ty ovladace nejak nesedi, jelikoz je to nejaka herni verze a je cd s hrama, tak tomu ovladace nesedi.

Dalsi co jsem myslel a nejde tak je prehravani z columbuse i kdyz prepnu na AV tak se nic nedeje. Foto prikladam.

Nevim co s tim dal delat. Jestli by nekdo ten zvuk dovedl opravit a sehnat nekde korektni ovladace. Ale nenasel jsrm nikde presny typ, je tam.jen nazev SONY takze jsem nic nevygooglil.

IMG_20191129_211732.jpg

IMG_20191129_211534.jpg

IMG_20191129_211442.jpg

IMG_20191129_190920.jpg

IMG_20191129_174243.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...