Přejít na obsah

Combi - výhřev zadních oken


schneefall

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny,
mrazivá a vlhká rána dorazila i knám, do nejteplejší oblasti ČR atak i u mého, v dubnu zakoupeného vozu,
vyvstala potřeba si při škrábání pomoci vyhříváním předního a zadního okna. Vyhřívání čelního skla dle mého funguje bezvadně,
horší je to s vyhříváním zadního skla, kde mi bohužel nehřejí asi 3 "dráty" ve spodní polovině. Zároveň jsem si všiml, že
bohužel vůbec nehřejí zadní boční okna v zavazadlovém prostoru. Dá se vyhřívání zadního skla řešit nějakou opravou?
Spouštění vyhřívání zadních bočních skel je součástí vyhřívání skla zadního? Kde popřípadě hledat příčinu, že mi toto vyhřívání nefunguje?
Díky moc za odpovědi.

O2.jpg

O1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pokud nehřejí dráty na kufru tak je třeba najít kde jsou přerušené a opravit to, pokud je vůz v záruce tak zkusit reklamovat pokud to není mechanická vada, boční okna ti hřát nebudou, ty dráty co tam jsou není výhřev, ale anténa autorádia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 5 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...