Přejít na obsah

Přestavba SIII Predface na SIII FL Matrix světla nějaká zkušenost?


jtfcobra

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Vcera som mal moznost sa zviest v po FL Sportline s Matrix svetlami a parada.Oproti mojim v pred FL s DLA najvacsi rozdiel vo farbe svetla.Proste ledka mne pre oko prijemnejsia.Schvalne som sa zameral na ten tu spominany neduh(tmavy pruh pri prechode svetiel a priznam sa,ze ak by som tu o tom necital,ani to vobec negativne nevnimam.To iste spomenul aj majitel auta,ze necitam o tom,nevie o tom.Mne to teda vobec nevadilo a nerobilo ziadny problem,ako tu niektori spominaju doslova bezpecnostne riziko.To je fakt bobost.

Editováno: , autor: Patrik1971
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to hodne o subjektivnom vnimani.LED svetla vseobecne su studene,nemaju infra zlozku svetla,co nie kazdemu vyhovuje.A tiez plati,ze LED svetla o urcitel replote chromaticnosti nie su vhodne pre pouzitie za hmly a silneho dazda.Aktualna farba v S3je dobrym kompromisom,ale tiez nemusi vyhovovat kazdemu.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry za mierne OT, ale chalani neviem, len moj osobny pocit, kory tu vidim u niektorych clenov. Ved ok, ponukas/te sluzbu, to je take tazke napisat aspon ornetacnu cenu? Akoze nie, ze to bude medzi 100 a 100000, ale nieco, aby si clovek mohol urobit obraz? V com je problem/vyhoda/nutnost riesit to cez SZ? Ved je normalne, ze ked si ides nieco kupit, tak ta zaujima cena... a ked uz nic ine, ano, naozaj to vyznie velmi debilne, ked niekto napise ano robime to, ale musis mi napisat SZ, jak keby to bolo top secret alebo ako keby ste sa bali o ksefty. V dnesjnej dobe, ked zadny mechanik nestiha bo moc prace...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 56 minutami, Patrik1971 napsal:

To tu kludne odtajnim......

25000 Kč Jen díly 10000 kč montáž a nakodování a parametrizace kabelaz konektory atd...

Sorry,toto je cena za zadne led svetla s animaciou.....

 

 

Ok tady máte ceny

 

Zadní led animované

https://skoda-sklad.cz/index.php?id_product=623&controller=product 

 

No a přední světla Matrix:

https://skoda-sklad.cz/index.php?id_product=655&controller=product&search_query=matrix&results=2

 

samosřejmě pak nárazní , jednotky a mnoho dalšího....

 

a práce je ceněná idividuálne 

 

Pokud patrik1971 mám 10000 kč jiný může mít jinou cenu atd.....

 

 

Nebo napiš ferdovi ten ti zveřějní ceny :)

Editováno: , autor: jtfcobra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

taky jsem to zjistoval (mam FLko, Style, atd...) a u zadnich svetel musis jeste vest kabelaz do kufru (neni tam priprava)... Kazdopadne cena byla za predelani (bez dilu) 10k... nevim zda to ma smysl kvuli anymovanemu blinkru... Spise bych to resil kvuli vzhledu samotneho svetlometu... Ale priznam se, ze mi to za cca 25k nestoji.

kazdopadne kazdeho vec:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Ahoj chystám se na výměnu předku z před faceliftu na facelift.. vnější díly jako nárazník, světla apod. mám už na cestě... má otázka zní jestli mohu provizorně zapojit světla tak aby fungovali blinkry, potkávací světla a dálkové (samozřejmě bez funkční MATRIX funkce) na stávající konektor tak abych něco neodpálil..  Je svorkovnice na světlech stejná ? A další dotaz, znáte někdo číslo dílu svorkovnice do LED mlhovek ? Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...