Jump to content
Sign in to follow this  
Michal Legalize Květa

Climatronic, někdy se pouští ventilátor až od 5. úrovně výš

Recommended Posts

Stává se mí (dost často), že ventilátor začne foukat, až po nastavení 5 a vyšší čárečky. Jinak nic. Nastavení ofuků či jiné nastavení (auto/econ atd.) na Climatronicu na to nemá vliv. Někdy to zase běží bez problému. Mám nově vyměněný ventilátor. Vymazal jsem chyby a provedl základní nastavení. Dělo se to už před výměnou ventilátoru. Ten jsem měnil kvůli pazvukům, které začal vydávat v mrazech a které pak po prohřátí vozu přestaly. Doufal jsem, že to vyřeší i tento problém. Věděl by někdo co s tím?

Měl  jsem  to  taky  nešlo to  ani na jednu  rychlost   jen  na přímo ,   ale  ne  jako  vám  že  to  za  chvíli  jde ( spíš  špatný  dotek   - to bývalo  u  felicie  za  baterkou  spoj  a ten blbnul  tahle )   .  Já to měl každou  zimu shořelý  odpor  .Vždy mi ho  v únoru škoda servis  vyměnil  a    v   další  zimě  zase nic  ( dva roky  záruky )  ventilátor  běží  v klidu  a  tiše že není  ani  slyšet .   . Když to  bylo  po 3 tí   tak jsem  nadával   a  oni  řekli že se na to podívají  více  a ted to  chodí  dobře   . Nevím  čím to  bylo   poprvé  zaplatil odpor + práci  a   pak už všechny výměny    odporu + práci   byli   zadarmo . Zdali tam  dávali  polský  sráče  nebo  opravený    značkový  servis    nevím  ,  ale ted   tu  udělali  pořádně , nebo   dali  pořádný  výrobek    značkový  nevím .