Přejít na obsah

červená ikona vpravo nahoře


Doporučené příspěvky

Dobrý den, na display infoteinmnetu Bolero se v horní části vpravo zobrazuje stav baterie připojeného telefonu, signál a následuje občas červerná ikona. Vypadá jako obrácené písmeno P a nad ním tečka, nebo spíš kolečko, přes něj svislá čára a nad ní tečka. Co tento symbol znamená?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super, děkuji moc.

 

Pro úplnost, v manuálu je to v části "Phone box". V popisu infotainmentu, kde bych to očekával, popis ani odkaz není. V manuálu 07-2019 je to strana 153, u 11-2019 strana 165.

 

Bílá - telefon je v odkládací schránce, je rozpoznaný a nabíjí se.

Šedá - telefon není v odkládací schránce / telefon nepodporuje bezdrátové nabíjení / telefon je plněnabitý.

Červená - telefon je v odkládací schránce, je rozpoznaný, ale není možné ho nabíjet.

Symbol není zobrazený - funkce je nedostupná

 

Editováno: , autor: JanSt
doplnění
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 39 minutami, ben06 napsal:

Návody dnes nikdo nečte? Nečte!

Bohužel. I když je to rychlejší a poučnější, tak lidi radši dřepí u PC nebo mobilu a čekají až jim to někdo řekne. Chápu to ve smyslu lenosti, která zřejmě převyšuje nad potřebou rychlosti kterou dnes trpí většina lidí. To je na vědecký studium ?

Editováno: , autor: šulda
Úprava txt
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opět pravda, to je napříč fóry a kdyby dcera nedělala Phd. v jiném oboru tak by měla téma na ten vědecký výzkum. Sám jsem stará škola co vyrostla jen na papíru a nějak mi to zůstalo, že čtu manuály škodovky a že jich už v archivu mám. Dokonce jsem díky archivu jednomu mladýmu vykladači historie natrhl *rdel na foru nějaké jawamanie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...