Přejít na obsah

Nefunguje zvuk na rádiu cez média


hi332

Doporučené příspěvky

Zdravím,

 

mám rapidu 2014r. Dnes som sa hral s nastaveniami a neskôr, nejak v priebehu dňa, ani som si nestihol všimnúť kedy, som si chcel pustiť nejakú pesničku cez Bluetooth z mobilu no nešlo to. Mobil mi pripojilo, pesničku načítalo aj prehrávalo na obrazovke(hýbal sa čas) no nešiel zvuk. Tak isto keď som skúsil niekomu zavolať, hovor sa spustil no nešlo nič počuť. Skúšal som všetko

 

- resetoval som v nastaveniach rádio do továrenský nastavení.
- skúšal som to cez aux, z 2 ďalšími mobilu

 

No nič nepomohlo. Rádio samozrejme funguje aj ostatný zvuk len keď chcem niečo prehrať z nejakeho média to nejde, stalo sa Vám to už niekedy ? Kamarát mi odporučil nech skúsim natvrdo resetovať rádio cez gombík. Sú tam dva pricom jeden vypínaci no ani po ich podržani sa rádio neresetovalo.

 

Máte prosím niekto nejaké skúsenosti s týmto ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviem či si čítal pozorne ale ako som pisal. Skúšal som to na 3 zariadeniach okrem mojho mobilu což boli 2 Apple produkty a jeden android. Mimo to, bežne mávam rôzne režimy na mobile a ešte sa mi nikdy toto nestalo. Mimo to som spominal že som dával rádio x krát do továrenských nastavení, čiže aj keby sa tam nastavil nejaký režim, tak by sa zmazal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...