Přejít na obsah

Vybitá baterka v klíči.


Martin Rušaj

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Jaká to byla značka baterky a datum expirace? Ono ne všechny baterky jsou totiž kvalitní, když mi odešla, měl jsem doma takovou docela no name německou značku a i když měla napětí v pořádku, stejně už po výměně auto psalo, že je slabá, prostě nedodala ten potřebný proud a když je zima a člověk nosí klíč jen tak v kapse tak ji to moc nepřidá. Osobně používám GP s co nejdelší expirací nebo Panasonic (byl tam i z výroby), popř. Duracell.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mě hlasillo auto slabou baterku asi mesic. dnes definitivne klicek  nefunkcni, jeste ze to bylo doma. Za mesic jsem nestihl kupit novou baterii (chtel jsem nejakou kvalitnejsi). I z tohoto duvodu jsem si poridil treti klicek/ personalizace. Mam tu verzi, kdy to po 15 minutach pokud se nehybe, prestava vysilat, tak to neco setri  tj. baterka vydrzela dva roky a kousek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měnil jsem v lednu origo Panasonic za nějakou Vartu z Tesca ... a zatím drží. Jen si pamatuji, že měla expiraci někdy do 2025, pokud do ledna vydrží, tak ani nemám potřebu shánět nějaké pseudoorigo baterie, o čemž jsem uvažoval, jediné na co budu koukat, co nejdelší doba expirace ... ale třeba už do jara vydrží, než půjde embéčko o dům dál a nebudu muset řešit ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vám všem ale slabé napětí v baterce signalizuje na panelu přístrojů.Mě ne a pak jednou příjdeš k autu a nic a jsi překvapený co se děje třeba si nakoupíš v obchodě a už si nákup z vozíku za deště do auta nedáš. Než se do něho dostaneš a deaktivuješ alarm tak jsi mokrý i s nákupem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 7 měsíců později...

Zdravím, nesetkal se někdo s tím že po výměně baterie klíčku (tři kusy klíčů) nejde auto zamknout žádným způsobem to znamená přes kessy tlačítkem na klíči a ani klíčem samotným. Zamknout lze pouze tlačítkem v autě

Odemykání, stahování a vytahování okýnek pomocí dálkového ovladače je funkční, startovat také lze.

Výměnu jsem provedl dle návodu.

Díky za každou radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusil bych jít do auta, zapnout zapalování a držet 20 sekund tlačítko odemknutí na dálkáči. Pak vypnout zapalování, nechat auto usnout (takže počkat tak 5 minut až vše zhasne, včetně budíků) a pak zkusit, jestli už klíček funguje :) Jednou mi tohle pomohlo, někde jsem to viděl jako návod. Zda to byla náhoda, nebo to opravdu pomůže, stojí za vyzkoušení, není to složité a není k tomu potřeba diagnostika :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, kdyby mě nebožtík Karoq fungoval jako dvě předchozí yetiny, nikdy by mě nenapadlo na stará kolena emigrovat do japonska ... ale ke cti mu budiž, že když jsem po třech letech vzal náhradní klíč a kessy samozřejmě nefungoval ... po výměně baterie, bez nějakého párování, šlapal jako nový ... holt ještě embéčko z polopoctivé první a předkovidové série ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Dnes jsem měl svého Karoqa v servisu na první prohlídce po 30000 km a při té příležitosti jsem nechal vyměnit baterii v DO.

Mám dvě DO, vzal jsem s sebou jen to, které hlásilo slabou baterii. Při převzetí vozu jsem byl informován, že baterii sice vyměnili, ale DO nefunguje - nejde odemykat a zamykat auto ani ovládat okna. Mám kessy, tak prý mám auto zamknout ručně klíčkem. Auto bez problémů startuje, jede, všechno funguje, až na to dálkové odemykání a zamykání. 

Prý je třeba klíč po výměně baterie aktivovat přes diagnostiku a k tomu potřebují oba klíče.

DO, které jsem nechal doma, funguje bez problémů.

Máte stejnou zkušenost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...